«Книгарня «Є» продовжує серію зустрічей #ФРОНТМЕНИ, присвячених літературі, яку пишуть і читають українські захисники та захисниці.
Більше інформації про проєкт:
Instagram: https://www.instagram.com/frontmen.media/
Telegram: https://t.me/culture_war_ukraine
Підтримати проєкт: https://base.monobank.ua/o5A79ZasAKACW
7 лютого ми запрошуємо на зустріч із однією з найяскравіших літературних дебютанток минулого року. Аліна Сарнацька – ветеранка, правозахисниця, журналістка.
Служила з березня 2022 до липня 2024 року. Брала участь в бойових діях в донецькій області як старша бойова медикиня роти вогневої підтримки 207 батальйону 241 бригади ТрО ЗСУ.
У 2024му перемогла в драматургічних конкурсах «Липневий мед 2024» та «Тиждень актуальної пʼєси 2024», також у конкурсі воєнної літератури для військових та ветеранів 4.5.0 в категорії «Оповідання». Краща драматургиня року за версією премії «Театральний інфобум». Вистави за її текстом «Військова мама» грають одразу в декількох столичних театрах та готуються до премʼєр у Львові.
Ця публічна розмова буде про те як військовий досвід і боротьба за справедливість перетворюються на літературу, про виклики, які вона ставить перед українським суспільством і ті з якими стикаються автори на своєму шляху до читача.
«Історії військових треба розказувати зараз, поки вони живі», – наголошує Аліна Сарнацька.
Мілітарна література – це не просто історії про війну. Це віддзеркалення пережитого, осмислення травм і пошук шляхів до зцілення. Це твори, що сприяють поглибленню взаємоповаги та порозумінню між військовими та цивільними.
Ведуча: Анаід Агаджанова – засновниця проєкту #ФРОНТМЕНИ, медіа-культурна менеджерка, популяризаторка мілітарного мистецтва.
Проєкт #ФРОНТМЕНИ – це незалежна ініціатива, започаткована Анаід Агаджановою у 2022 році, що спрямована на підтримку та промоцію творчості військових та ветеранів.
В рамках проєкту #ФРОНТМЕНИ у просторі «Книгарня «Є» двічі на місяць відбуваються зустрічі, що відкривають для книголюбів нові літературні горизонти через творчість авторів-військовослужбовців/иць і ветеранів/ок. Ці заходи – чудова можливість познайомитися із сучасною українською літературою, що народжується на перетині війни та миру, болю та надії.
Приходьте, щоб почути голос тих, хто боронить нашу свободу!
розгорнути опис
згорнути опис