Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вільгельм КОТАРБІНСЬКИЙ: містика, релігія, крадіжка росіянами // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 7 січ. 2023 р.
Підписатися
Instagram-сторінка Вільгельма КОТАРБІНСЬКОГО 👉
https://www.instagram.com/wilhelm_kotarbinski1848/

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Голос запитань 👉 @nudniypens

Вільгельм Котарбінський (1848–1921) – знаменитий польський художник, академік, який тривалий час жив і творив у Києві. Автор надзвичайно містичних полотен, сюжетів із античної історії, розписів Володимирського собору. Його біографія містить безліч нерозгаданих таємниць. Яку роль Котарбінський відіграв у планах створення пам’ятника Тарасові Шевченку, як реагував на події Першої світової війни, Української революції 1917–1921 років та відновлення незалежної Польщі, з чим пов’язаний раптовий сплеск інтересу до митця в наші дні – розповідає генеральна директорка музею “Духовні скарби України”, кандидатка історичних наук Дар’я Добріян.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить