Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

«МЕДИЧНА РЕФОРМА» - реформа смертності

Цікаве
Опубліковано: 12 листоп. 2020 р.
Підписатися
Вплив Уляни Супрун на життя і смерть українців. Хто мало знає того легко обманути, тим легко маніпулювати. Тому ніколи наші державні діячи не спішили освічувати народ.
Сфера охорони здоров’я, вже 3 роки є топ-темою для обговорення. За часів Багатирьової, чи будь-якого іншого міністра МОЗ до Уляни Супрун, знайти в інформаційному полі повідомлення присвячені нашій медицині чи фармацевтиці – було досить складно – це було таке саме болото, як і більшість сфер та галузей функціонування нашого суспільства.
Реформа. Ось чарівне слово, що підняло дискурс до найвищого рівня.
Матеріали із відео: https://bit.ly/3eIwbA7 - https://bit.ly/32tHEyq - https://bit.ly/2U9PlW6 - https://bit.ly/3n5IYzi - https://bit.ly/3n5IZTS - https://bit.ly/2IsbRXp - https://bit.ly/38rhYGA
Арсен Жумаділов: https://bit.ly/2InR87m
Павло Ковтонюк: https://bit.ly/3nbAmYg
Олег Петренко: https://bit.ly/2UcMWKb
Уляна Супрун: https://bit.ly/3kiEKTo

📖"СЛІДИ НА ДОРОЗІ" - бестселер, написаний українським мандрівником, десантником-ветераном російсько-української війни. Роман виданий самотужки, без видавництв, став однією з найбільш продаваних книг в Україні.
"Сліди на дорозі" - художній роман, який охоплює 20 років життя однієї людини і подій, які з нею трапляються. Це філософський трактат про деконструкцію людської особистості.
По книзі розставленні QR-коди, які візуалізують те, про що ви читаєте. Усі відео зняті безпосередньо під час описаних подій, без жодних постанов, в тому числі, під час боїв.
ЗАМОВИТИ КНИГУ► https://slid.com.ua/
ЗАМОВИТИ В ЄВРОПІ► https://amzn.to/2ZURqcj
ТРЕЙЛЕР КНИГИ►https://youtu.be/uBcUVycMHDE
РЕКЛАМНИЙ РОЛИК► https://youtu.be/LxeOBujH9t8

🔰ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ІНШІ СОЦМЕРЕЖІ:
facebook► https://www.facebook.com/valerii.marcus/
instagram► https://www.instagram.com/valerii_marcus
Telegram► https://t.me/ananiev93

📬Пошта ► valerii.marcus@gmail.com
🥾Одяг JackWolfskin► https://marathon.ua/uk/

#Валерій_Ананьєв #Уляна_Супрун #Медична_Реформа #Зеленський #PeaceDonbass #Сліди_на_дорозі #АТО #Валерий_Ананьев #Вільна_Людина
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить