Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як Російська імперія знищила Гетьманщину // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 24 черв. 2021 р.
Підписатися
🔸 Кулінарна мандрівка в Гетьманщину 👉 https://www.tempora.com.ua/uk/books/kulnarna-mandrvka-v-getmanschinu/?fbclid=IwAR2HU4AfPcElvqlZ4R_02-3l8ndEiJxcVToyCIc18Sen2cm-whMntA6gUjc

Ліквідація Гетьманщини – процес, що тривав протягом усього XVIII століття. Свою руку до нього доклали Петро І, Анна Іоанівна, Катерина ІІ. Тривалий час імперії бракувало ресурсів для поглинання козацької держави. Тому періоди тиску й обмежень (Перша та Друга Малоросійські колегії, Правління гетьманського уряду) змінювалися періодами “лібералізації” (гетьманування Данила Апостола, Кирила Розумовського). Про головні причини, особливості процесу інтеграції Гетьманщини в адміністративну й правову системи Російської імперії та його наслідки для України розповідає Олексій Сокирко – кандидат історичних наук, доцент історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить