Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ІНДІЯ за 30 днів 🇮🇳 Кордон з Пакистаном, фестиваль ХОЛІ, Гоа, індійська кухня і нетрі

Подорожі
Опубліковано: 20 серп. 2022 р.
Підписатися
Сьогодні покажу мою подорож в Індію: 30 днів, 8 міст, 1 чудо світу. Індія величезна і різноманітна, тому спочатку була ідея їхати на 90 днів, але візу видали на 30 і все довелося супер компактно спланувати. У цій одній поїздці поєднані мавзолей Тадж Махал, пляжі Гоа, Золотий храм сикхів у Амрітса, церемонія переходу кордону з Пакистаном, святкування фестивалю Холі в Нью Делі, пральня в нетрях Мумбаї, індійська кухня з місцевими, вуличний стоматолог, найпопулярніший парк розваг Індії, каякінг, мопеди і ферма кеш’ю. Все не перахую, треба дивитися уважно кожну секунду відео.

Моє перше місто в Індії Ченнай: тут ми пішли в парк розваг, зоопарк і вперше куштували південно-індійську їжу з місцевими друзями. Тут є те, що ніколи не побачиш у нас: тату прямо на вулиці, величезна любов місцевих до іноземців.

Наступне місто Нью Делі: ми потрапили на фестиваль Холі, найкольоровіше свято з усіх існуючих в світі. Волосся ще довго відмивала, але воно того варте! Це була вечірка із басейном, в який потім всі ті кольорові люди застрибнули, а опісля - всі вулиці були заповнені кольоровими людьми. Ще в Делі я вчилася гончарству у місцевої майстрині. Глечик мені не вдався, але ліпити фігурки божества із слоновою головою - легше.

У місто Агра ми їхали заради Тадж Махалу. Зупинилися на ніч у 5-зірковому готелі з басейном на даху і видом на мармурове чудо. Тадж Махал просто чарівний, хоч і за стінами саме місто Агра не дуже приємне. Я б радила бути там недовго, бо відбиватися від таксистів і продавців дуже втомлює.

Місто Амрітсар в штаті Пенджаб дуже цікаве з 2 причин. Тут знаходиться мекка релігії сикхізм - відомий Золотий Храм, і ще в храмі є найбільша безкоштовна кухня! Благочинна роздача їжі у кожному храмі щодня - частина служіння і системи вірувань сикхів.
Недалеко від Амрітсар щодня проходить яскрава церемонія перетину кордону з Пакистаном і я не могла це дійство пропустити. Ми сиділи на величезному стадіоні, де індійці скандували на підтримку Індії, а за воротами те ж саме, тільки спокійніше відбувалося на стороні Пакистану. На короткий період ворота на кордоні відкрилися і почався батл між прикордонниками із маршем і закиданням ніг високо в повітря. В Індії просто гуляючи на вулиці можна побачити багато дивовижного, наприклад вуличного стоматолога.

У місті Колката (Калькутта) ми ходили в нереально забитий людьми парк розваг і вистояли в купі черг, пробували розважитися як місцеві, але то треба мати сильні нерви і стійкість до спеки. Вулиці міста дуже шумні і заповнені людьми, саме тут круто спробувати вуличну їжу. А поза шумним містом тут багато земель заняті сільському господарстві, цікаво подивитися як це все зрошується для урожаю і як підтримується екосистема.

Штат Гоа відомий пляжним відпочинком. Тут ми орендували мопед, їздили на пляж, плавали на каяках по річці у пошуках птахів (але ледве втекли від буйвола) і на човні в пошуках дельфінів, тут я купила сукню за 5 доларів і капелюх за 1,5 долара. Але найцікавіше з Гоа - день на фермі кеш’ю. Це дуже цінний і смачний горіх, але я собі уявляла його ріст зовсім не так. Із нього виробляють сік і алкоголь, але я полюбляю саме смажений горіх.

Місто Пуне крім офісів світових корпорацій і вежі Трампа має класний старий форт, і тут ми зустрілися з другом на вечерю в класному ресторані на даху. Індійські розробники, програмісти знайшли хороший рівень життя саме тут.

І останнє місто Мумбай, колись відомий як Бомбей. Воно має сучасну набережну, туристичні місця як Ворота Індії і в той же час тут мільйони людей досі живуть в нетрях і я не втрималася щоб не відвідати пральню, яку ви точно бачили у фільмі Мільйонер з нетрів.

Маєте коментарі про мої пригоди за 30 днів, пишіть їх тут у коментарі.

Відео з Тадж Махалу https://youtu.be/vsCb9QUo7Wo

0:00:00 Вітання
0:00:42 Ченнай і пляж, зоопарк, парк розваг
0:03:00 Нью Делі і фестиваль Ході, урок гончарства
0:04:58 Агра і Тадж Махал
0:06:00 Амрітсар і Золотий храм, кордон з Пакистаном
0:08:00 Пуне і технологічний центр
0:12:00 Гоа і ферма кешю, каякінг, мопед, пляжі
0:14:00 Мумбай і пральня в нетрях, Ворота Індії
0:19:00 Підсумки і прощання

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію.: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить