Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

РУМУНІЯ 🇷🇴 Гуляю містом Бухарест і ділюся подальшими планами

Подорожі
Опубліковано: 15 серп. 2021 р.
Підписатися
Румунія - наша сусідка, але ми майже не їздимо туди в гори або на каву в столицю. За свої попередні візити я побачила гарні природні та історичні місцини і цього разу зупинилася лише в столиці Бухарест. Навіть якщо мати в Румунії 2-3 дні по дорозі на море в Болгарію, наприклад, можна все одно встигнути побачити місто Брашов, замок Бран (замок Дракули) і мій улюблений замок Пелеш. А от в Бухаресті крім відомого величезного будинку Парламенту можна побачити не настільки відоме, але красиве Старе Місто, порівняти чи схожа Тріумфальна Арки в Бухаресті на паризьку і погуляти численними парками. Я забігла в кафе при музеї Чаушеску, а в сам музей не заходила, але уявляю яка там має бути помпезність в домі тоталітарного диктатора, повернутого на розкоші, хоч він і був комуністом.

Бухарест називали Маленький Париж або Париж Сходу через схожість архітектури 19 і 20 століття на паризьку. До того ж між двома світовими війнами бухарестці вдягалися за паризькою модою, їздили вчитися і подорожувати до Парижу, віталися французькою. Зараз деякі вулиці, бульвари і готелі і справді нагадують столицю Франції, але за більш ніж 40 років комуністичного режиму є і багато монументальних, соціалістичних будівель. Нерідко можна побачити закинуті будинки, готелі, лікарні, і в той де час Бухарест починають називати Новий Берлін через сучасне мистецтво, молодіжні тусовки і урбаністичні рішення.

Я зайшла пообідати до ресторану, який виявився ще і старим готелем, обіднє меню коштувало 24,90 лей, це близько 5 євро. Морозиво в парку купувала за 5 лей (1 кулька) тобто 1 євро. Окреме житло в Бухаресті на популярних сайтах можна орендувати приблизно за ту ж ціну, що у сусідній Болгарії - від 20 євро за добу. Між містами гарне залізничне сполучення, квитки модна купити онлайн.

Я прилетіла в Румунію з Болгарії, відео про міста Софія і Пловдив влітку 2021 ось тут: https://youtu.be/oNiCrNdWuus


Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патроном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримаю невелику комісію: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить