Коли #Приватбанк блокує рахунки❓ Це напевне, найчастіше запитання наразі від клієнтів, які або займаються бізнесом, не до кінця регламентованим Українським законодавством, криптою, наприклад, або від тих клієнтів, які знаходяться ще на порозі реєстрації ФОП чи ТОВ офіційно, але не поспішають.
Ще відео на цю тему:
👉 Реєструй ФОП або блокування рахунку → https://youtu.be/WjEqo9v_KYg
👉 Топ 5 банків для ФОП та ТОВ → https://youtu.be/grj_BjWNo7o
❗️ Консультація Бухгалтера в Telegram — https://t.me/Zrobleno_bot
📞 Телефонуйте — 0443338909
😈 Читайте Telegram канал — https://t.me/Zrobleno_buhgalter
👀 Зацініть Instagram — https://instagram.com/zrobleno_buhgalter
🧑🏻💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/
Зараз намагатимусь пояснити, як ці всі блокування працюють і що Вам можна чекати від привату, а у дописі до відео я залишу посилання на на наш чат-бот, бухгалтерського сервісу Зроблено, де Ви зможете отримати бухгалтерську допомогу щодо ведення бізнесу в Україні. Нагадаю, що всі консультації щодо ведення бізнесу наразі ми проводимо за Ваш добровільний донат на ЗСУ на будь які суми, нам платити нічого не потрібно.
Отже, клієнти ПриватБанку мають підтверджувати свої доходи за картками лише у випадку значної різниці між даними банку щодо фінансового стану клієнта і обсягом операцій по рахунках, про це вони вже самі повідомили в прес-службі держбанку.
Так, більше 99% платежів та переказів клієнтів банку не вимагають додаткових заходів фінмоніторингу та, відповідно, додаткового підтвердження від клієнта.
Зазначається, що навіть якщо фінансові операції суттєві за обсягами - до прикладу, перевищують 500 тисяч гривень на місяць - банк буде робити все можливе, аби встановити такі джерела з уже наявної інформації, а Вас не чіпати. Зайву роботу ніхто не любить.
І тільки за умови значної різниці між інформацією банку стосовно фінансового стану клієнта, рівня його доходів та обсягом операцій по рахунках буде звертатись до клієнтів для надання пояснень, а за можливості, підтвердних документів. Будь-які обмежувальні дії не є поширеною практикою банку і застосовуються виключно в межах законодавства і за відсутності інших шляхів з’ясування питання", - зазначають у прес-службі. Перекладу. Якщо у Вас по особистих картках щомісяця проходять достатньо великі платежі - то нові півмільйона гривень нікого не цікавлять.
Фінмоніторинг - це не податкова, яку цікавить звідки у Вас ці гроші. Фінмоніторинг - це безпека, покликана для того, щоб походження цих грошей було легальне і воно не було спрямоване на загрозу суспільству. А якщо у Вас по карткам проходить двадцять-сорок тисяч гривень щомісяця, а потім з’являються платежі на сто-двісті тисяч - звісно на Вас звернуть увагу. Тобто немає фіксованої суми, після якої починаються блоки, а міф про чотириста тисяч на місяць - це просто середньостатистична інформація, а не правило.
За можливості, працівники банку звертаються до клієнтів особисто і через зручні канали комунікацій. Надати пояснення і документи клієнт може у відділенні банку або онлайн. Як правило, декларації ФОП достатньо, або договору про надання послуг. Тому зареєстрований бізнес - маст хев.
Окрім того зазначається, що банк не проводить контроль коштів, що спрямовані на підтримку ЗСУ, благодійних організацій чи волонтерських програм, тому якщо кошти маєте і хочете зробити добру справу - Вам ніхто не завадить
Якщо Вас цікавить реєстрація ФОП чи реєстрація ТОВ - напишіть нам в чат, будь ласка, прямо зараз.
розгорнути опис
згорнути опис