Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як отримати тисячу гривень за вакцинацію❗️ Інструкція від Zrobleno

Опубліковано: 23 листоп. 2021 р.
Повністю щеплені українці зможуть отримати по #1000 гривень через "Дію" з 19 грудня і до кінця наступного року. 15 листопада президент Володимир #Зеленський заявив, що громадяни України, щеплені від ковіду двома дозами вакцини, (повністю закінчена #Вакцинація) зможуть отримати по 1 тисячі гривень через додаток #Дія. Ці гроші можна буде витратити на спорт, розваги або подорожі всередині України.
Але є декілька нюансів. Розкажу детальніше, щодо чого...

Ще відео на цю тему:
👉 Приватбанк масово блокує рахунки❗️ → https://youtu.be/4IDTouJN0LM
👉 Обов'язкове застосування РРО / ПРРО для ФОП → https://youtu.be/FbENiB0tNEA
👉 Консультація бухгалтера для ФОП та ТОВ → https://youtu.be/NqKmA4RT6EY

❗️ Консультація Бухгалтера #Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
👀 Зацініть Instagram — https://instagram.com/zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Але є декілька нюансів. Розкажу як отримати тисячу гривень за вакцинацію:
Перший - гроші виплатять не всім
Введення грошового заохочення стосуватиметься лише тих громадян, які ще не зробили вакцинацію від ковіда або планують зробити друге щеплення у грудні 21 року.
Гроші зможуть отримати лише ті, хто зареєстрований у додатку Дія. Решті доведеться почекати. Вони отримають гроші не раніше за другу половину 2022 року.
Загалом на програму планується виділити 6 мільярдів гривень: 3 мільярди цього року та ще три – наступного. Тобто гроші матимуть змогу отримати до 6 мільйонів українців.

Другий нюанс: На особисті потреби гроші не витратиш
Грошові витрати за вакцинацію можна витратити тільки на конкретні послуги. До них відносяться:
подорожі в межах України;
квитки до кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів, виставкових центрів або масових заходів;
послуги спортзалів чи фітнес-клубів, басейнів тощо.
Тобто витратити тисячу гривень на алкоголь, цигарки чи сплатити комуналку не вийде. Зате купити квиток до моря або поплавати у басейні – будь ласка.

Третій нюанс: Гроші на руки ніхто не дасть. Як пояснив прес-секретар Зеленського, 1000 грн за вакцинацію буде передано у вигляді певного ваучера, сертифікату чи депозиту. І лише в електронному вигляді.

І четвертий - Список установ, в яких можна буде перевести в готівку гроші за вакцинацію, буде обмежений. Його затвердить Кабмін. Так що не факт, що Ви зможете сплатити за спортзал у Вашому будинку.

Як отримати ці гроші:
Зі слів депутатів, алгоритм простий:

Перше - Зробити друге щеплення у Центрі вакцинації.

Друге - Зареєструватись у «Дії» та згенерувати електронний сертифікат. Це можна зробити через Банк ID або за допомогою електронного підпису. Портал та додаток доступні для тих, хто має ID-паспорт або біометричний паспорт.

Третє - В Дії знайти послугу для отримання грошей за вакцинацію. Швидше за все вона називатиметься «Отримати Covid-ваучер» або щось в такому дусі. Перейти за посиланням, залишити дані і в одному з державних банків Вам виготовлять спеціальну картку для платежів.

Четверте - Йти в банк. Під час отримання картки Кабмін нараховує тисяча гривень за вакцинацію. З цією карткою ви зможете піти до будь-якого із запропонованих урядом закладів та витратити ці гроші. Головна умова – Ви повинні витратити гроші до схваленої Кабміном установи і протягом чотирьох місяців. Після чотирьох місяців картка автоматично анулюється. Планується, що списки закладів будуть розміщені в «Дії» або на сайті Кабміну.

Як же бути тим, хто отримуватиме гроші у 2022 році?
Для тих, хто не товаришує з комп'ютером та додатками на смартфонах Кабмін підготує можливість отримати ваучер офлайн. Але він також буде у вигляді картки. Для цього буде потрібно піти в один із державних банків та замовити картку. Крім стандартних паспорта та ІПН буде необхідно принести сертифікат про вакцинацію двома щепленнями.
Після оформлення забрати банківську картку, на яку буде зараховано 1000 грн.

Висновки: ці варіанти - теоретичні. Тобто інформація зібрана зі слів депутатів в офіційних інтерв’ю. Насправді, все здається надто тяжким, але ж, наприклад, пакунок малюка діє по тому самому принципу і все функціонує цілком коректно.
Вакцинуватися чи ні - Ваш вибір, так само як і отримувати цю тисячу, чи проігнорувати. Але Якщо Ви планували вакцинуватися у найближчий час але постійно відкладували - це ще один привід зробити це :)
#Зеленский
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить