Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

NAVKA - Я Фея [REDCO REMIX]

Музика
Опубліковано: 26 листоп. 2021 р.
Підписатися
Відомий український бізнесмен Роман Пелех, власник бренду Kontapel, надихнувся творчістю NAVKA та створив яскравий та ексцентричний ремікс на головний трек альбому співачки - «Я Фея».

Скачати трек «Я Фея» - https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/2658

«Я обожнюю, коли моя творчість надихає інших людей. На кожний мій трек, молоді та популярні діджеї активно створюють ремікси, я завжди підтримую їх підтримую. Ремікс від Романа Пелеха вийшов абсолютно неочікуваним та дуже неординарним» - коментує NAVKA.

Команда співачки, в свою чергу, створила новий кліп спеціально під ремікс Романа. Соціальний підтекст залишився незмінним і у відео, і у пісні, але динаміка та яскраві деталі ідеально відображені у новому кліпі.

«Наші прем’єри – це безмовно про спонтанність та творчість, але не без найкращих спеціалістів поруч. Ми вирішили створити нове відео буквально за декілька днів до офіційної прем’єри реміксу. Я дуже вдячна талановитому колористу Дмитру Лук’яненко, який так легко та з особливою професійністю погодився на цю авантюру» - коментує NAVKA.

Нагадуємо, NAVKA знову б’є рекорди. Співачка відзняла найвисокогірніший кліп України спеціально до виходу нового авторського альбому. Кліп «Я Фея» - це поєднання мальовничих краєвидів разом з важливим соціальним підтекстом.

Головний посил кліпу та синглу – берегти скарби наших предків! «Я Фея» - це справжній маніфест збереженню природи. Кліп неодмінно перенесе вас у Карпати та допоможе відчути неймовірний вайб та атмосферу. NAVKA, як справжня Фея, переносить кожного у момент «тут і зараз» і закликає задуматись та зупинити знищення краси навколо нас.

Навка висловлює вдячність голові Ворохтянської об'єднаної громади за допомогу в організації зйомок - Олегу Дзем'юку.

Одяг бренду KVITKA (Дизайнер Ірина Олонічева)

Продюсер: Сергій Січевський
Режисерська група: NAVKA, Сергій Січевський, Андрій Гаврищук, Руслан Трач
Оператор-постановник: Юрій Коновальський
Фокус-пулер: Сергій Токарев
Оператор FPV аерозйомки: Олег Стельмах
Rental: Because Production
Техніки: Юрій Форощук, Олексій Ухань
Освітлювачі: Руслан Круглик, Андрій Луценко
Образи: KVITKA

Кольорокорекція: Дмитро Лук'яненко

Актори: Руслан Трач, Василь Тупилюк

#Фея #NAVKA #Гори
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить