Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДЦП не вирок, Історія перемоги над недугою, Повір у себе

Влоги
Опубліковано: 2 черв. 2022 р.
Підписатися
Підтримати фінансово мій канал:
Патреон: https://www.patreon.com/viktorcholiy
ПРИВАТБАНК💵: 4731 2196 4719 8682 Чолій Віктор Михайлович.
МОНОБАНК💵: 5375 4141 3364 8476 Чолій Віктор Михайлович.
Статья про мене: https://dyvys.info/2021/12/08/syla-voli-proty-diagnozu-yak-lviv-yanyn-z-dtsp-pratsyuye-trenerom-ta-gotuyetsya-do-chempionatu-z-pauerliftyngu/?fbclid=IwAR1jqSowUfJaCacZtaK9RGeeuRhrVI3ZE8hPRm2shVoqkbvsmDmcb2g6LCA
Мій інстаграм ➡ https://www.instagram.com/viktorcholiy
Телеграм група ➡ https://t.me/viktorcholii

Друзі перегляньте уважно це відео. Його було створено спеціально в цілях такого своєрідного знайомства з мною. Я сподіваюся що Вам буде цікавою моя розповідь про свій шлях. Також я буду дуже вдячний за будь-яку Вашу підтримку у розвитку мого каналу. Дуже хочеться займатися чимось одним а не усім одразу. Бо для того щоб відзняти якесь крутіше відео в різних локаціях потрібно витратити декілька днів а потім ще один день згубити для того щоб гарно та якісно змонтувати. Мені дуже подобається допомагати Вам друзі і робити Вас здоровими та оздоровлювати націю. Хочу Вам усім побажати здоров'я, миру та добра.

Без Вашої фінансової допомоги у мене нічого не вийде, я хочу ділитися з Вами своїми знаннями і можливо навіть я зможу Вам допомогти. Я хочу створювати нові відео майже щодня а також проводити стріми та прямі ефіри з різними комплексами вправ але у мене не вистачає часу через роботу, так я багато працюю бо жити теж на щось потрібно а з монетизації каналу я маю лише 15 -20 долларів в місяць. Тому тільки завдяки Вашій підтримці я можу продовжувати утримувати канал та допомагати Вам.
Підписуйтесь на мій канал а також не забувайте натиснути на дзвіночок для того щоб не пропускати мої нові відео.
Якщо виникнуть якісь питання то пишіть мені в мій інстаграм або телеграм.

ДЦП не вирок, Історія перемоги над недугою, Повір у себе
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить