Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

VIDVERTO - ЛЮБОВ (Official video)

Музика
Опубліковано: 26 січ. 2019 р.
Підписатися
Vidverto про Любов

Група Vidverto накликала на свою голову кохання і тепер ділиться ним з усіма спраглими. Музиканти презентують свіжий відео-кліп на пісню, що так і називається «Любов». Як розповів лідер команди і автор композиції Євген Назарук, вона була написана років шість тому і з’явилася буквально за кілька хвилин, як «постріл відкоркованого шампанського».

«Пісня не має вікових чи гендерних обмежень, вона для всіх і про все на світі.А оскільки все наше життя крутиться навколо любові, то у цій пісні ми і співаємо про любов, як про можливість, як про буденне свято, про те, що треба помітити і прийняти серцем.Закликаємо любов! Любооовагов! Де ти крихітко?», - кличе вокаліст Vidverto.

Пісня «Любов» спочатку лунала під акустичну гітару на кухні, потім потужно у виконанні рок-бенду в пабах, на невеличких фестивалях і стадіонах, на хвилях радіостанцій і десь далеко на сході, тихенько, для солдат. І ось тепер музиканти вирішили дати композиції ще й кліп. Зафільмувати «Любов» взявся знаний український кліпмейкер Влад Разіховський, відомий своїми роботами для Олександра Пономарьова, Другої Ріки, Мері та інших. Музиканти самі прийшли до нього з ідеєю кліпу, а Влад вже професійно дофарбував її і втілив у життя.

«Ми приїхали на зйомки із Дніпра до Києва, де на нас вже чекала команда профі: цікаві актори, техніки. Досвід зйомок був надзвичайно корисним і непростим. Це виснажливо постійно перебувати у фокусі камери. Але це ж «Любов» і вона того варта», - каже лідерVidverto.


Режисер Влад Разіховський
Оператор Влад Разіховський
Актори: Яна Оренчина, Сергій Хведченя, Аліса Ченовська, Аліса Мелехова, Віталій Теплюк, Аліна Вінничук, Артем Обрус, Марина Буряк, Каліта Анатолій, Марія Кучеренко.

Музика і слова Євген Назарук
Аранжування Кирило Твердун, Vidverto
Саундпродюсування Кирило Твердун, Євген Москаленко, Роман Кальмук
Студія FDR Studio
МастерингDimitrisKrist
Продюсери Євген Назарук, Роман Кальмук
с2018 FDR Music

Гурт VIDVERTO в соціальних мережах
https://www.facebook.com/vidvertoukraine/
https://www.instagram.com/vidverto_music/

Пісня Любов
iTunes - https://itunes.apple.com/us/album/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2-single/1400159338
Google Play - https://play.google.com/store/music/album/VIDVERTO_%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2?id=B5r5g35vb3gbw6iylpj5nm5dh7a

Текст пісні ЛЮБОВ
Здавалось просто неможливо
Проблему вирішити враз
Серця як птахи полохливі
Дурманять розум повсякчас

І де ж є правда, де вона?
На це є відповідь одна

любов

Ти жив не знаючи печалі
Не сумнівався не шукав
Бо твоє серце не зі сталі
І ти її таки спіткав
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить