Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Океан Ельзи - СТІНА live (official video)

Музика
Опубліковано: 18 листоп. 2013 р.
Підписатися
Дякуємо усім глядачам туру "Земля-2013"! Та окремо - гостям львівського і донецького концертів за участь у зйомці відео!
Зйомки кліпу проходили влітку 2013-го під час концертів масштабного туру на підтримку альбому «Земля» у Львові (Арена-Львів) та Донецьку (Арена Дружба).
Відео, що за задумом мало передати атмосферу концертів ОЕ незалежно від географії їх проведення, було знято з використанням різних типів відеотехніки (ARRI Alexa, Canon, HDV, Go-Pro, iPhone). Одна з Go-Pro камер була встановлена на грифі гітари Владіміра Опсєніци під час виконання треку "Стіна" у Донецьку.
Режисеру монтажу Віктору Придувалову, якого можна сміливо назвати одним з авторів відео та співрежисером, довелося "відфільтрувати" 2 терабайти робочого матеріалу.
Цікаво, що звук на відео скомпільований музичним продюсером Віталієм Телезіним на київській студії "211" з обох виконань пісні - у Львові та Донецьку.

Режисер - Володимир Шкляревський
Режисер монтажу - Віктор Придувалов
Оператори - Володимир Шкляревський, Андрій Сузі, Ігор Присяжний, Станіслав Ільїн, Юрій Любарський, Юрій Огнєв, Сергій Смичек, Євген Бублей, Денис Свояк
Пост-продакшн - "Mental dRive studio"
Лінійний продюсер - Алла Бєлая
Виконавчий продюсер - Віталій Климов (Укрфільмтрест)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить