Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дивізія "Галичина", ОУН і УПА, Катинь: фейки і таємниці Нюрнберзького процесу // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 10 жовт. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Катинська трагедія: як СРСР знищив еліту Війська Польського 👉 https://youtu.be/l52y-8Hu0FU
🔸 Бабин Яр: руйнуємо антиукраїнські й антисемітські міфи 👉 https://youtu.be/7JIdaix08S8

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

75 років тому завершився Нюрнберзький процес над головними нацистськими злочинцями. Радянська, а тепер і російська пропаганда доклали максимум зусиль, аби створити викривлене уявлення про цю подію та приховати незручні для себе аспекти судового процесу. Так виникли нові антиукраїнські міфи – про засудження в Нюрнберзі дивізії “Галичина”, Організації українських націоналістів та Української повстанської армії. Ми зруйнуємо їх у цьому випуску, а також розповімо, як під час Нюрнберзького процесу “спливли на поверхню” військові злочини СРСР та чи справді міжнародний трибунал визнав злочинними найодіозніші німецькі організації.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить