Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

СРСР на межі катастрофи: Вяземський котел і московська паніка 1941 // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 18 жовт. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Як сталінські генерали потрапили в Київський котел. Розгром Червоної Армії 1941 👉 https://youtu.be/c10wo8DhaYY

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

У жовтні 1941 року радянські війська зазнали найтяжчої поразки за весь період Другої світової війни. Три фронти були розгромлені в котлах під Вязьмою і Брянськом, відкривши німцям прямий шлях на Москву. СРСР опинився на межі тотальної катастрофи, а в столиці сталінської імперії почалася паніка – масова втеча партійців і чиновників із міста, грабунки й мародерство, повна зупинка громадського транспорту. Про ці події намагалися якнайменше згадувати до самого кінця існування Радянського Союзу.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить