Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Перл-Харбор: як "день ганьби" став кроком до Перемоги // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 7 груд. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 ЦУСІМА - символ російської ганьби 👉 https://youtu.be/KNQcQllGKFo

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

7 грудня 1941 року Японія одним ударом назавжди поклала край американському ізоляціонізму. Атака головної бази Тихоокеанського флоту на Гаваях була раптовою, проте досягла мети лише частково. А в глобальному вимірі Токіо підписав смертний вирок не лише своєму східноазійському імперському проекту. Але й “новому порядку” Гітлера й Муссоліні в Європі. Чому Японія вирішила напасти на колишнього союзника, наскільки відчутних втрат зазнали США й що згадували про атаку на Перл-Харбор учасники події – американські та японські військові? Про все це – у свіжому відео каналу “Історія Без Міфів”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить