Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Не про путч: Партія котиків та єнотиків і порятунок Кокосика | "Штірліц" Анатолій Штефан в ЛЕГКО ШОУ

Опубліковано: 29 листоп. 2021 р.
Підписатися
Фінальний випуск ЛЕГКО ШОУ ми вирішили присвятити двом темам: це котики та інформаційна війна. Український військовослужбовець Анатолій Штефан, відомий за позивним "Штірліц", міркує про Степана Бандеру і Романа Шухевича, російську пропаганду та скандальну блогерку Di.Rubens.

Як уже заведено на нашому шоу, програму хочеться почати з чогось легкого, позитивного і хорошого. З якогось відосика про котика чи єнотика з лапками і долоньками, а не з якогось чергового трешу від Давида Арахамії, Іллі Киви, Колі Тищенка чи Гео Лероса!

Отож сьогодні – котик Оксани Марченко, бідолашний Кокосик, страуси Януковича та пес Брагара.

Що ж до Di.Rubens, вона ж Таїсія Малаван, то раніше ми вже розповідали про цей ТікТок скандал ось тут 👉https://youtu.be/rB4DAmNZ17g і тут 👉 https://youtu.be/cBrFT195I9g

Залишайте вподобайку, коментар і, звісно, підписуйтеся на Цензор.НЕТ, а щоб нічого не пропускати – не забудьте натиснути на дзвіночок!

Проєкт реалізується у партнерстві з телеканалом "Київ" за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою авторів.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить