Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Експедиція в село Пороги в пошуках справжніх бойків, як окремого етносу України

Цікаве
Опубліковано: 27 листоп. 2021 р.
Підписатися
Експедиція на Бойківщину, друге село, яке ми відвідали на Богородчанщині після Старої Гути - село Пороги!
Життя гірських поселень, насправді, зовсім не легке! Нічого не родить від холодного клімату, зарплати мізерні а роботи немає взагалі, окрім лісозаготівлі... В селах можна дійсно побачити, до чого докотилась українська земля... Хоча від села йде декілька маршрутів на чарівні Горганські вершини Сивулі, Високу, Грофу та багато інших!
Вікіпедія написала, що село Пороги гуцуло-бойківське, хоча я так не вважаю, оскільки жодне село Богородчанського району не вважається гуцульським етнічно, тут жили бойки! Фотографій та справдньої бойківської культури в цих землях майже не залишилось, тому велике щастя побачити хоча б одне фото в Бойківському строї! Нам пощастило знайти декілька фото, кожне з яких може бути набагато ціннішим, ніж будь-яке інтерв‘ю! Давнє фото дозволяє поринути у той далекий світ, на секунду поговорити з тими людьми, що на фото та відчути їхню емоцію!
Доречі, якщо тобі цікаво дізнатись більше про культуру та традиції гірських поселень України, підписуйся на наш канал, поширю у себе на сторінці фейсбуку! Якщо ви маєте про що розповісти на нашому каналі, напишіть про це в коментарях!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить