Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Голодомор – найстрашніший злочин комуністичної імперії // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 26 листоп. 2021 р.
Підписатися
🔸 Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC) 👉 https://www.holodomor-hrec.com/

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Протягом 20 століття комуністичний імперіалізм здійснив безліч злочинів, найстрашніший з яких – Голодомор. Ким були його організатори, які вони мали наміри, хто втілював у життя їхню політику, в яких формах чинило опір українське суспільство, як влада СРСР приховувала інформацію про Голодомор і якими були його наслідки? Розповідає Людмила Гриневич – докторка історичних наук, провідна наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, українська представниця Науково-дослідного та освітнього консорціуму вивчення Голодомору (Holodomor Research and Education Centre – HREC) при Канадському інституті українських студій Університету Альберти.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить