Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Зміни для ФОП у 2022 ● РРО, Звітність, Ліміти, Облік товарних запасів ● Бухгалтер Zrobleno

Опубліковано: 20 січ. 2022 р.
Які зміни чекають на #ФОП, а що залишиться без змін у #2022 році.
Рік починається з річної звітності, тому почну з неї. Тут змін не відбулося. Перша, друга група подають звітність раз на рік...

Ще відео на цю тему:
👉 Річна звітність ФОП у 2022 році → https://youtu.be/C9CZ1RNN1oo
👉 Відповідальність за роботу без РРО для ФОП → https://youtu.be/Kqh-js-V5p4
👉 Облік запасів для ФОП 🤪 Чи всім обов'язково❓ → https://youtu.be/Mz2A8akTrmc

❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
👀 Зацініть Instagram — https://instagram.com/zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Перша, друга група подають звітність раз на рік, загальна система звітує також один раз на рік, а третя група подає звітність один раз на квартал. Не буду поглиблюватися в це питання, так як минуле відео на нашому каналі як раз було про річну звітність в усіх деталях. Кому цікаво - перегляньте його.
#Податки. Тут зміни є. Виросла мінімальна заробітна плата, тож і податки, підв’язані до неї, стали більшими. А саме: ЄСВ зріс і тепер становить тисяча чотириста тридцять гривень на місяць. Але тільки до Жовтня двадцять другого року. Бо починаючи з Жовтня мінімалка знову зросте, а ЄСВ вже рахуватиметься по тисяча чотириста сімдесят чотири гривні на місяць. І так до кінця року. Єдиний податок для другої групи становитиме тисяча триста гривень на місяць впродовж всього року. Для першої групи - двісті сорок вісім гривень і десять копійок. Для третьої групи єдиний податок не змінюється і становить п’ять відсотків для ФОПа без ПДВ, та три відсотки для ФОПа на третій групі з ПДВ.
Ліміти. Вони теж зросли і досить непогано. Для першої групи ліміт у двадцять другому році становить мільйон вісімдесят п’ять тисяч гривень на рік. Для другої групи - п’ять мільйонів чотириста двадцять одна тисяча гривень на рік і для третьої групи річний ліміт зріс до семи мільйонів п’ятиста вісімдесяти п’яти тисяч гривень.
#РРО для ФОП 2022. Не знаю, чи варто нагадувати, що фопи єдинники другої та третьої груп, які приймають оплати готівкою або через пос термінал, мають собі встановини реєстр розрахункових операцій, але не згадати не можу. На нашому каналі є безліч відео, де ми розбирали ті чи інші моменти роботи з РРО, раджу їх подивитися. Але тут можу згадати, що закон настільки кривий, а обізнаність навіть самих податківців настільки мала, що я сподіваюся в найближчому часі зняти для Вас відео про зміни в цьому законі. Якщо вони, звісно, відбудуться.
#Перевірки. Щороку податкова публікує список планових перевірок на наступний рік, але вже котрий рік ми зустрічаємо з карантином, а під час карантину, як відомо, діє мораторій на планові перевірки. Це стосується ФОПів, які бояться, що до них планово завітають на контрольну закупку і побачать, що Ви не встановили РРО / #ПРРО. Не забувайте про це. Але також не забувайте, що мораторій не покриває перевірок за скаргами покупців або співробітників. Тому завітати все ж таки можуть.
Облік товарів. Також без змін. Не вірте міфам, що з введенням РРО потрібно мати документи на товар. Нагадую, що первинка потрібна для ФОП на загальній системі, ФОП ПДВшників, та ФОП, які торгують ризиковими товарами - таблетками, ювеліркою та складною побутовою технікою. Але так і було, тому переживати не варто.
На цьому мінімальні зміни для ФОПів закінчуються і сподіваємося, що наступні зміни будуть тільки на краще.
Підписуйтеся на наш канал!
#Бухгалтер Zrobleno
#Zrobleno
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить