Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Бандерівці у вермахті: за що воювали “Нахтігаль” і “Роланд”? // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 17 груд. 2021 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Нахтігаль” і “Роланд” – українські формування у складі німецької армії, що влітку 1941 року брали участь у війні проти СРСР. Бандерівці називали їх Дружинами українських націоналістів (ДУН). Із якою метою вони були створені, чи присягали на вірність Німеччині й Гітлеру, чи причетні до Львівського погрому та Голокосту й чому дуже скоро були переформовані у 201-й батальйон шуцманшафту (допоміжної поліції), що боровся із радянськими партизанами в Білорусі? Розповідає кандидат історичних наук, військовий історик Роман Пономаренко.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить