Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Перша соціалістична війна: агресія КНР проти В’єтнаму // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 20 лют. 2024 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором 👉 https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Пригостити команду "Історії без міфів" кавою 👉 https://www.buymeacoffee.com/bezmifivua
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7zKQtPtPhQ
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Голоси цитат https://www.instagram.com/misha.vero.nika та @nudniypens

На світанку 17 лютого 1979 року китайські війська перетнули кордон на 26 ділянках і вдерлися на територію В’єтнаму. Так у розпал Холодної війни почався збройний конфлікт між двома політичними режимами, які виникли за суттєвої підтримки СССР і де при владі перебували комуністичні партії. Чому ж Китайська Народна Республіка напала на Соціалістичну Республіку В’єтнам (якій зовсім нещодавно допомагала впоратися з американськими військами), яку роль в цих подіях відіграла Москва та як в’єтнамцям вдалося перемогти – розповідаємо у відео.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Ведучим і співавтором є кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Владлен Мараєв. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців; поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу; сприяння консолідації українського суспільства; формування позитивного іміджу України й українців; сприяння усвідомленню місця й ролі України у світі та впливу загальносвітових процесів на нашу країну; поширення культури критичного мислення та навичок аналітичної роботи з джерелами інформації.

Нові відео на каналі виходять щосереди о 20-ій.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить