Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТОП-5 ПРИЙОМІВ СТВОРЕННЯ САДУ

Опубліковано: 21 лют. 2022 р.
#АндрійКаранда #ландшафтныйдизайн #дизайнсада

Створити дизайн саду біля будинку – це не висадити ряд дерев вздовж паркану. Ви можете самотужки зробити свій сад унікальним та красивим без надзусиль. Головне – все правильно спланувати, врахувавши безліч деталей. Як? Показуємо у відео!

Приємного перегляду!

НАВІГАЦІЯ:
0:00 – Вхідна група і як ми її формували.
4:28 – Які хвороби можуть вражати рослини та як з цим впоратися або не допустити?
9:34 – Як зробити сад більше декоративним? Прийоми дизайнерів.
11:39 – Функціональні зони саду та як правильно їх формувати?
12:24 – Діагоналі в саду і як саме вони працюють на користь саду?
13:14 – Декоративний город та газон замість доріжок.
16:46 – Екскурсія садом.

Вітаю! Це програма “Ландшафтний дизайн”, я - Андрій Каранда. Сьогодні будемо говорити про те, як декоративно облаштувати ділянку. Ми маємо вхідну групу, задній дві та ще кілька функціональних зон, про які ми також будемо сьогодні говорити.

Вхідна група - це обличчя нашого саду та нас як власників будинку. Наша вхідна група зроблена в природному стилі, тут немає стрижених форм. Стрижені форми вимагають догляду. Наші - ні.

Ми обрали злаки, що гарно виглядають протягом всього року. У нас також є місце для заїзду авто та ще кілька паркомісць для гостей.
Проміжки ми засипали гравієм. Раніше їх звикли засаджувати рослинами, але так як автоматичного поливу тут немає, то згодом це виглядає негарно. Саме тому ми прийшли до такого рішення.

Окрім цього, ми висадили багато структурних рослин, адже вони тримають вигляд саду протягом всього року. І хоч вони і вимагають догляду, але зовсім небагато.
Часто може статися так, що рослини вражають хвороби та шкідники: ялицево-смерековий хермес, сосновий підкорковий клоп. Обидва живляться соком деерев, і це призводить до деформування бруньок, висихання гілок та зменшення молодого приросту., Щодо самшиту, найпоширеніша хвороба - самшитова вогнівка. Пошкоджені рослини змінюють забарвлення листя та всихають. Головне - вчасно визначити проблему та обробити рослину.

Я надаю перевагу в боротьбі зі шкідниками системним інсектицидам. Вони поглинаються рослиною та рухаються судинною системою до наростаючих пагонів.

Щодо поширених захворювань хвойних - це щитка. Від неїна хвої з’являються жовті плями. Навесні хвоя червоніє та відмирає. Хвороба розвивається навіть при від’ємній температурі.

Щоб попередити грибкові захворювання на хвойних та самшиті, варто проводити профілактичні обробки фунгіцидами. Сьогодні ми обробимо ялину канадську коніку фунгіцидом.

Перед цим потрібно створити розчин. Готуємо з розрахунку 15 мл на 8 л води. Цього має бути достатньо на дерево середнього розміру. Захисна дія триватиме 3 тижні. Цей засіб вже за 30 секунд проникає в рослину та переміщається по її судинній системі.

Коли розчин готовий, перед тим, як приступати до роботи, варто одягнути на себе засоби захисту!

Щоб сад був не лише малодоглядним, але й декоративним, ми висаджували певні рослини групами. В кожному блоці одна структурна. І одна - бере на себе акцент в конкретну пору року. Далі ці блоки повторюються.

Нам пощастило, адже вся ділянка замульчована перегноєм кінським. Завдяки цьому не довелося міняти ґрунт, і тут майже не ростуть бур’яни.

Серед функціональних зон: тераса, місце для гойдалки, для шезлонгів та для альтанки та мангалу. Якщо ми спланували розташування функціональних зон. Основні функціональні зони варто розташовувати поближче до будинку заради зручності, про це варто пам’ятати.

Ми зробили діагональ. Люди направляють свій погляд туди, куди йде діагональ, і вона візуально збільшує простір. Інша цікава річ - декоративний город. Він знаходиться по центру саду, розбитий на преривчастими лініями, що перетинають наш сад, щоб він одразу не проглядався. Ще одна важлива особливість – тут немає буквальних доріжок. Цю функцію виконує газон та поєднує ділянку.

Декоративний сад має по-особливому розкриватися з кожного куточка. Подивимося, як це відбувається на прикладі нашого саду.

Позаду мене висаджений ряд сосен. Це структурні рослини. Ми досягли того, що ділянка перерізається навпіл. Це ніби ширма. А особливо таку функцію вона використовуватиме, коли сосни розростуться. Це робить сад цікавішим, його більше хочеться дослідити.

#АндрійКаранда #ландшафтныйдизайн #дизайнсада

Додавайтесь в друзі:
Instagram: https://www.instagram.com/karanda_landscape
Facebook: https://www.facebook.com/KarandaLandscape
Сайт: http://karanda.com.ua/

Підписуйтесь на канал: https://www.youtube.com/channel/UCfSbuwaa-Bln5F7XXyw5pig


Раджу до перегляду:


Квітник із багаторічників:
https://www.youtube.com/watch?v=Vo0mRSPpsYc&;t=51s

ТОП рослин маленького саду. Як створити комфорт:
https://www.youtube.com/watch?v=lpZ4b6tfIQY

Karanda Landscape – канал Андрія Каранди про ландшафтний дизайн. Робимо так, що будь-яка ділянка набуває сучасного вигляду, має власний стиль та практична в догляді. Відкриті до ваших коментарів та запитань!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить