Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як Русь і Візантія перемогли кочівників-печенігів // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 5 лют. 2022 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Половці: вороги й союзники Русі 👉 https://youtu.be/zZH2MPt0y34

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Печеніги – кочівники, які тероризували Русь від часів князя Ігоря до Ярослава. Про них збереглося мало історичних джерел. Тюрки, слов’яни чи скіфи? Язичники, християни чи мусульмани? Як руські князі Володимир Великий та Ярослав Мудрий впоралися з печенізькою небезпекою і яку роль в цьому відіграли “змійові вали”? Куди зникли печеніги після поразки в битві під Києвом у 1036 році? Розповідає Дмитро Вортман – картограф, науковий редактор “Енциклопедії історії України”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить