Мачу-Пікчу - омріяне місто для мандрівників і паломників, з 2007 року увійшло в список Семи новітніх чудес світу. Назва у перекладі означає "стара вершина", а дослідники і досі називають його "втрачене місто інків", хоча шукали вони зовсім не його, а місто Вількабамба, куди втекли останній правитель інків із невеликою групою підданих після вторгнення іспанських конкістадорів.
Знахідка міста на горі в 1911 році стала одним з найбільших відкриттів 20-го століття і останні роки вчені знаходять нові підтвердження або ж спростування теорій про призначення, будівництво і запустіння Мачу-Пікчу. Останні 90 років ця вершина залишається під пильним поглядом дослідників і постійною увагою туристів. Сюди йдуть пішки дорогою Інка Трейл, сюди їдуть люксовим потягом Hiram Bingham щоб зупинитися в розкішному готелі біля гори, за декілька кілометрів від вершини розрослося містечко Агуас Кальєнтес, де мандрівники можуть заночувати, поїсти і покупатися в термальних водах. Там же є залізнична станція, куди прибуває потяг із Куско, колись столиці імперії інків. І з того ж містечка Агуас Кальєнтес декілька разів на годину відправляютьс автобуси прямо до входу в заповідник.
Подивіться моє відео про те, як дістатися до Мачу-Пікчу і скільки це коштує українцям у 2021 році https://youtu.be/sDFKayt-ll8
Ще одне чудо світу Чичен-Іца, яке я побачила у 2020 в Мексиці https://youtu.be/F6nCku6WKn8
Я розумію, що коротке відео не розкриє всі таємниці Мачу-Пікчу, але воно точно зацікавить вас дізнатися більше і, сподіваюся, спланувати свою поїздку до Перу і побачити втрачене місто на горі на власні очі.
Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Підтримуйте мене на Патреоні https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис