Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

5 КРАЇН ЗА 5 ДНІВ 🇨🇭🇱🇮 🇫🇷 🇱🇺 🇩🇪 Готовий маршрут Європою

Подорожі
Опубліковано: 22 верес. 2022 р.
Підписатися
У студентські роки я задумала об’їхати всю Європу і почала з автобусного туру в Прагу. Європою я називала ЄС і Шенген, тоді ще потрібні були візи і броні, а зараз Європою називаю весь континент крім 2 держав-терористів РФ і РБ.

Не так багато країн мені залишилося побачити тут і як тільки я надумала летіти з Азії в Європу в моїй голові почали зароджуватися ідеї, як побачити більше країн за короткий час… все як в студентські часи, тільки вже боронь-боже не автобусом, а в більшості потягами.

У сьогоднішньому відео показую не просто оцю пригоду під назвою «5 країн за 5 днів», а практично готовий маршрут, який можете використати і ви. Гарне залізничне сполучення, хороше зручне житло, неспішно подивитися всі заплановані місця, але і не затримуватися надовго, особливо у дорогих країнах.

Країни маршруту: Швейцарія, Ліхтенштейн, Франція, Люксембург, Німеччина. Деякі міста обирала просто щось були по дорозі, деякі - центральні і відомі, деякі - бо там були знайомі. Тому +- можна поміняти собі в маршруті щось в Швейцарії і Німеччині, бо там гарний вибір цікавих міст. Страсбург, Базель і Цюріх я вибирала по серцю (і не помилилася), Вадуц і Люксембург - бо столиці малесеньких країн, Фрайбург - через знайомих, у яких домовилися зупинитися.


Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію.: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить