Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Держава - це я! (Трейлер 2) [Василь Деревінський, Олена Бондаренко, Василь Куйбіда]

Цікаве
Опубліковано: 4 трав. 2021 р.
Підписатися
На тлі всесвітнього шторму, українського шуму й грядущої бурі спом’янімо вічне.

25 березня 1999 року, в України відібрано чи не єдиного найбільш потужного лідера, фундатора її державності.

Довколишня аномалія, непослідовність чинів і відчуття розгубленості у суспільства є лише черговим підтвердженням неспроможності очільників. А ще – відсиланням у минуле. Адже Україна мала приклад державника, який міг знаходити рішення, долати кризові стани країни, блискавично швидко реагувати, завжди діяти влучно. І головне – ніколи не нашкодити інтересам держави, Українському народові. Таким був Вячеслав Чорновіл. Історія його політичної діяльності підтверджує, що лише політик такого штибу, як він, уже сьогодні розробив би ефективну стратегію виходу із кризи, найменш болючу для українців.

Творча команда кінопроєкту «Держава - це я » на згадку про видатного Лідера присвячує пам’яті Чорновола другий трейлер, як ще один крок до майбутнього повноцінного фільму. Попри ті катакомбні обставини, в яких знову опиняється культура й мистецтво.
Адже пам’ять – це слідувати принципам стратега. Який здолав тоталітарну машину, концтабори, економічну прірву і пустелю бездержавності, шахрайське роззброєння й Кримську кризу. Який у шаленому спротиві вибудовував ефективні інститути влади, розвивав освіту, науку й культуру за будь-яких умов.
______________
Продюсер - Іван Дутчак
Автор - Андріана Біла
Режисер - Станіслав Литвинов
Опертор-постановник - Михайло Шелест
Другий оператор - Олег Сологуб

Сам фільм знаходиться зараз у виробництві.
Детальніше з проєктом можна познайомитись на сторінці https://www.facebook.com/DerzhavaTseYA
#ДержаваЦеЯ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить