Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Василь Кук: життя й боротьба останнього головного командира УПА // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 2 лип. 2021 р.
Підписатися
🔸 «Останній командир УПА. Життя і боротьба Василя Кука» 👉 https://nashformat.ua/products/ostannij-komandyr-upa.-zhyttya-i-borotba-vasylya-kuka-709436

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Євген Коновалець: від січового стрільця до вождя українських націоналістів 👉 https://youtu.be/mEmZxVjMsas
🔸 Степан Бандера: провідник нації чи агент спецслужб? 👉 https://youtu.be/vI922eS6T7Q
🔸 Українська повстанська армія: за вільну Україну - проти всіх 👉 https://youtu.be/qgHGiu4Atq0
🔸 Роман Шухевич: руйнуємо радянсько-російські міфи про головного командира УПА 👉 https://youtu.be/A9U4xS853e8

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань 👉 @Нудний Пенс

Василь Кук увійшов в історію як останній головний командир Української повстанської армії. Керувати антирадянським партизанським рухом довелося в надзвичайно тяжких умовах: у першій половині 1950-х, після загибелі Романа Шухевича, коли шансів на успіх практично не залишалося. Але менш знаною є сторінка його біографії, пов’язана з боротьбою проти німецьких окупантів під час Другої світової війни та організацією підпілля ОУН на сході та півдні України. Про життя і боротьбу Василя Кука розповідає Аліна Понипаляк – кандидатка історичних наук, науковиця Національного музею історії України, співкоординаторка ініціативи “Вимкни Російське”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить