Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Євген Коновалець: від січового стрільця до вождя українських націоналістів // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 11 черв. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Степан Бандера: провідник нації чи агент спецслужб? 👉 https://youtu.be/vI922eS6T7Q
🔸 Українська повстанська армія: за вільну Україну - проти всіх 👉 https://youtu.be/qgHGiu4Atq0
🔸 Роман Шухевич: руйнуємо радянсько-російські міфи про головного командира УПА 👉 https://youtu.be/A9U4xS853e8

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Євген Коновалець – провідний діяч українського визвольного руху, який пройшов шлях від командира Галицько-Буковинського куреня Січових Стрільців до засновника й провідника Української військової організації (УВО) та Організації українських націоналістів (ОУН). Уродженець Львівщини, громадянин Литви, який боровся за Українську самостійну соборну державу. Полковник Українського війська, який повстав проти Гетьмана Павла Скоропадського, але зрештою демобілізувався й з армії Симона Петлюри. Політичний діяч, який одночасно підтримував контакти з демократичними Великою Британією та Чехо-Словаччиною, фашистською Італією та нацистською Німеччиною. А на певному етапі навіть планував укласти союз із Радянською Україною проти Польщі. Людина, яку боявся навіть Сталін – настільки, що вирішив замовити вбивство Коновальця в далекому від Москви Роттердамі.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить