Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Подорож в Європу, день1: Пройшли кордон з Румунією з ПЛР тестом, 3000 км нонстоп!

Подорожі
Опубліковано: 13 серп. 2021 р.
Підписатися
День1:
Наступних багато відео буде про культуру та гори близької по духу нам країни - Грузії! Гуцули їдуть в Грузію через Румунію, Болгарію та Турцію, цілих 3000 кілометрів! Набагато простіше було б полетіти літаком, але хіба це не захопливо, проїхати цілу Румунію та цілу Турцію впоперек? Кордон з Румунією ми пересікаємо в Закарпатті в місті Солотвино! Це відео про дорожні хроніки та як пересікати кордон під часу пандемії з Європейськими країнами! В кожній країні свої правила!
З Солотвино до Станбулу нам їхати 1247 кілометрів! Цікаво, чи вдасться нам проїхати цю відстань за добу?
Їдучи ще попри Тису від Ділового до Солотвино прийшло вже декілька СмС-ок «Ласкава просимо в Румунії»! Кордон за річкою, а зовсім скоро ми будемо за ним!
Румунію проїжджати - одне задоволення! Там ще більше Карпатських масивів, ніж в Україні, багато вершин, висотою понад 2000 метрів, а найвища вершина Румунії Молдов‘яну 2500!
Як виявилось, румуни вважають себе нащадками Священної Римської імперії, які походять від дакійців! А гуцули, споріднені кров‘ю з дакійцями! Оскільки багато волхвів та тих, хто не хотів приймати Християнство, втекли в гори та поєднались сім‘ями з племенами Даків! І почали їх називати гуцулами! Доречі перше місто, що ми проїжджаємо в Румунії Сігет Мармуреш дуже красиве! Багато готики та безліч давніх хатинок, яким більше ста років! Архітектуру тут цінять більше ніж у нас! Доречі, в цих прикордонних містечках на Марморещині є дуже багато українців, а саме етнісних гуцулів, які спілкуються українською з «закарпатським діалектом»!
З повіту Мармуреш, проїхавши багато перевалів, ми вже в повіті Клуш із центром Клуш-Напока! Наліво - Трансільванія, повіт, де жив сам граф Дракула! Доречі, замків Валада Цепеша в країні є багато різних! Осінню проводитимо експедиції селами Румунії, заодно і відвідаємо цікаві фортифікаційні споруди середньовіччя!
Для румунів слово «циган» це вилика образа, тому краще не вживати його в оточенні місцевих!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить