Навіщо я повернулася в Україну, чи можна було продовжити мандри без перезагрузки, які плани далі? У цьому відео ділюся причинами, чому мусила приїхати на короткий час до України і вирішити деякі справи: сім’я, здоров’я, гаджети, одяг, друзі і фани - дещо можна було б і на відстані повирішувати, але зустрічі з людьми точно онлайн то є не те:)
На відео я гуляю містом, де колись жила 5 років і багато разів тут смакувала туризм по-львівськи. Львів - особливе місто в моєму серці і тут перезагрузка проходить особливо приємно. Львів 2021 не дуже відрізняється від Львова 2020 або 2019, хіба що тут зараз багато іноземців і відкрилося декілька нових закладів, фонтан перед Оперним і площа Двірцева перед залізничним вокзалом. Але дуже скоро вийде відео на каналі Ніна Україна, де я з Ніною говоримо з іноземцями на вулицях Львова, питаємо що їм подобається в Україні і що б вони порадили тим, хто їде в Україну вперше. Підпишіться на канал Ніна Україна, щоб не пропустити це відео з моєю участю https://m.youtube.com/channel/UCi_WNVaA34PlLjh_7B_qx5A
З причинами повернення розібралися, далі розказую як я стала фултайм мандрівницею. Я вживаю цю фразу фултайм подорожі (іноді нонстоп подорожі, постійні подорожі, подорож на постійній основі), щоб відділити мій стиль життя від туризму, що зазвичай показують у своїх ютубах та інстаграмах українські тревел блогери декілька разів на рік. Digital nomad або цифровий кочівник чи цифрова кочівниця - людина, яка мандрує від місця до місця, не повертаючись додому, все її життя і робота в онлайні, в цифровому форматі, не у фізичному. Це може робити будь-хто, чия робота і заробіток відбувається в комп’ютері чи іншому гаджеті і така людина вибирає жити і працювати в різних містах і країнах замість жити і працювати з дому.
Так от моя історія цифрового кочування почалася у 2020 році, хоч до цього увесь рік я працювала віддалено без офісу, але чомусь сидячи в орендованій квартирі у Києві. Через рік прийшло розуміння, що це легко поєднати з подорожами і почалася моя мандрівка без зворотнього квитка, в якій я провела 12 місяців і за цей час відвідала 14 країн, пожила в деяких по місяцю або два. Про всі ці країни у мене є відео на цьому каналі.
Якщо ви плануєте або мрієте про стиль життя в подорожах, захоплюєтеся тим, як живуть цифрові кочівники і кочівниці, то я маю декілька порад, як почати довгу подорож, можливо, подорож без зворотнього квитка.
Основні поради:
- віддалена робота бажано з гнучким графіком ( перейти на відддалену роботу, домовитися з компанією на якийсь період про гнучкий графік, або ж пересувати свої години сну і роботи в залежності від континенту);
- скоротити або навіть відмінити всі витрати вдома: оренда житла, рахунки за Інтернет, опалення і тд (ці гроші використовувати на оренду житла, сім карту і тд в інших країнах);
- вибрати першу країну, купити квиток в один бік і зібрати рюкзак з необхідним;
- насолоджуватися подорожами і не жалкувати, що не взяли якийсь перехідник чи футболку, бо це можна купити в супермаркеті у будь-якій країні.
Моя подорож триває і ви можете під цим відео вгадати, яка буде наступна країна. Перший, хто вгадає, отримає сувенір із тієї країни.
Скоріш за все це знову буде подорож без зворотнього квитка, другий сезон після короткої перезагрузки. Попереду ще багато країн, про які я і сама ще не знаю, тому буде вдвічі цікавіше. Не перемикайтеся!
Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патроном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508
Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис