Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Зміна постачальника газу. Перехід від Миколаївгаз Збут до Нафтогаз. Подача заяви онлайн | Протизавр

Влоги
Опубліковано: 23 груд. 2020 р.
Підписатися
00:00 – Вступ
00:55 – Кілька слів про ринок газу в Україні
03:09 – Подача заяви на перехід через сайт #Нафтогаз
06:35 – Подача заяви на перехід через Приват24
07:42 – Як перевірити статус заяви на перехід?
08:47 – Особистий кабінет користувача на сайті Нафтогазу
10:29 – Насамкінець...

Ось настала і моя черга поділитися досвідом про #зміна_постачальника_газу. Не робив відео раніше, щоб не «лити» воду (таких матеріалів вже достатньо у Ютубі). Адже завжди намагаюся на своїй шкірі перевірити кожен із методів і вже тоді готувати матеріал. Тому сьогодні буде перше відео у якому розповім як вдалося піти від #Миколаївгаззбут із своїм тарифом в 8,94 грн/куб. м газу (станом на грудень) до Нафтогазу із тарифом в 6,33 грн/куб. м газу відповідно. Незважаючи на те, що ми використовуємо небагато блакитного палива (лише готуємо їсти), однак я люблю давати щигля по носі ось таким нахабним компаніям. Цикл відео про MNP і мобільний зв’язок - http://bit.ly/2PzEpzp цьому підтвердження.

У сьогоднішньому матеріалі коротко розповів про ринок газу в Україні, який запрацював з 1 серпня 2020 року для населення. Теоретично, це можна було зробити, ще у 2015 році, однак регульована ціна (встановлена державою) майже завжди була нижчою за ринкову. Тому не було сенсу купувати газ дорожче. В цьому році ситуація змінилася, почав працювати ринок і диктувати ціни на газ. Та і національна комісія, що здійснює державне регулювання в галузях енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) спростила процедуру зміни постачальника газу для побутових споживачів. Тому громадяни можуть вибрати із поміж десятків компаній, що отримали ліцензії на продаж газу на цьому ринку.

Якщо ви теж хочете змінити постачальника газу, рекомендую ознайомитися із списком компаній, які отримали ліцензії від НКРЕКП за ось цим посиланням: https://bit.ly/38tTBGz (табличка xml із переліком компаній). Після цього можна ознайомитися із офертою кожної із компаній. Як на мене це зручно робити на сайті Газотеки: gasoteka.ua-energy.org. Після того як виберете компанію, можете ознайомитися із умовами переходу й подати заяву на зміну постачальника газу.

Чому я обрав НАК «Нафтогаз України»? По-перше, це державна компанія, а не приватна як у випадку із фірташівськими облгазами. По-друге, тариф один із найнижчих в Україні. По-третє, це постачальник «останньої надії». Тобто у випадку, якщо щось станеться з компанією з якою у вас договір, перші 60 днів буде вас обслуговувати Нафтогаз (час щоб знайти нового постачальника). Тому зміна постачальника газу на Нафтогаз, з моєї точки зору, - оптимальне рішення. Хоча можна купувати газ і дешевше!

Тому у цьому відео я коротко розповів як подати заяву на перехід до Нафтогаз (через сайт gas.ua і Приват24). Також показав як перевірити статус заявку, зареєструватися в кабінеті та як виглядає кабінет. А у наступному матеріалі розкажу як здійснюється взаєморозрахунок, як передавати покази, платити та як отримати знижку на газ та ще деякі особливості користування з нового постачальника газу.

_____
Якщо у вас є додаткові питання, прошу писати їх в коментарях під відео. Дякую!
_____

Під час монтажу були використані безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить