Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як обміняти долар на гривню по вищому курсу? Лайфгак з обміном валюти у касі ПриватБанку | Протизавр

Опубліковано: 17 черв. 2022 р.
Підписатися
00:00 – Вступ
00:44 - Обмін іноземної валют із карти в касі #ПриватБанку
02:37 – Короткий опис лайфгаку для обміну валют в касі банку
03:41 – Насамкінець…

Тема для цього відео виникла випадково. 121 лютого я відвідав найближче відділення #PrivatBank для того, щоб поповнити свою картку. Гроші вносив на карту для виплат по схемі, яку описував у відео https://youtu.be/OHaX-5Q7QQE

Поки вносив гроші у термін, помітив, що курси для обміну валют у касі ПриватБанку вище, ніж онлайн, у Приват24. Я згадав, що Національний банк України ще з 14 квітня 2022 року дозволив банкам продавати готівкову іноземну валюту населенню. Однак цей продаж розповсюджується тільки на каси, через інтернет-банкінг виконувати такі операції далі заборонено… Продати валюту можна по низькому курсу, а продати – ні. Чому? Це питання до #НБУ, який намагається підтримати курс гривні, заробляючи на надходженнях іноземної валюти в Україну. Не буду критикувати нацбанк, так як у ситуації війни фінансова стабільність дуже потрібна.

Так от, повертаючись до табло і курсів валют. Мої польські друзі щомісяця відправляють кілька сотень євро для допомоги ЗСУ. Я їх зазвичай міняв онлайн і переказував на один благодійний фонд. Однак цього разу пішов іншим шляхом. Саме про нього я розповів у відео.

Якщо коротко лайфгак такий:
1. Долари чи євро не обмінюєте онлайн, а звертаєтесь в касу банку. Курс по цим валютам буде вище на 5-6 грн. Тобто із 100 доларів/євро ви додатково отримуєте 500 – 600 грн.

2. За операцію сплачуєте комісію. Однако 1% від суми обміну не багато. Із 100 доларів по курсу 35 грн за долар ви отримаєте 3500 грн, 1% - це 35 грн. А онлайн ви би продали валюту за 29,25 грн.

3. Для операцій у касі потрібна наявність пластикової карти. Мобільний застосунок не допоміг авторизуватися.

4. Якщо вам хочуть переказати кошти із-за кордону в доларі чи євро, оформіть фізичну карту. Віртуальна карта не спрацювала.
І як казав у відео, якщо вам вдалося провернути таку операції, за нагоди перекажіть частину на ЗСУ. Наші хлопці потребують багато амуніції, щоб боронити українську землю від орків.

_________________
Останнім часом, через комісії в #privatbank використовую Монобанк. Швидко, просто і без комісії. Якщо у вас ще немає карти від цього мобільного банку, можете перейти за посиланням нижче та замовити її. Після активації картки ви і я отримаємо по 50 грн в якості кешбеку. 😉 Посилання: http://bit.ly/2U340mT
_________________

Під час монтажу були використані безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить