Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Надможлива перемога: Перший Зимовий похід Армії УНР // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 25 груд. 2020 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Перша світова війна і Україна 👉 https://youtu.be/QB0ja9fZOMw
🔸 Володимир ВИННИЧЕНКО: політик-невдаха чи письменник-геній? 👉 https://youtu.be/B8Bwvkfzhrk
🔸 Олена Скоропадська. Остання донька останнього Гетьмана 👉 https://youtu.be/jSskhTq_Xsc
🔸 Українська громадянська війна: Винниченко та Петлюра проти Скоропадського 👉 https://youtu.be/zsLJ4S1d80Y

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Перший Зимовий похід Армії УНР (6 грудня 1919 – 6 травня 1920) – героїчна сторінка нашої історії. У майже безвихідній ситуації українські військові знайшли можливість успішно продовжити боротьбу проти значно чисельніших ворогів – російських білогвардійців та більшовиків. Керівники походу (Михайло Омелянович-Павленко, Юрій Тютюнник, Петро Дяченко) та їхні долі, переможні бої, співпраця з повстанцями Холодного Яру, заснування Залізного хреста УНР – про це (та набагато більше) йтиметься у випуску.
Розповідає Тетяна Швидченко – кандидатка історичних наук, засновниця освітньої організації “Експертний Корпус”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить