Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Українська гастрономічна культура кін. ХІХ - поч. ХХ ст. і світ родини Косачів

Цікаве
Опубліковано: 6 берез. 2021 р.
Підписатися
На перетині минулих століть світ змінювався надзвичайно стрімко. Ці переміни простежуються в мистецтві, моді, літературі. Але вони стосувались також гастрономії.
Які кулінарні тренди визначали час Лесі Українки, чи відображені вони у її родинній культурі харчування?
Чому ми так мало знаємо про кулінарні традиції українських еліт та якою була їхня кухня насправді розкаже дослідниця гастрономічної культури, засновниця науково-просвітницького проєкту їzhakultura Олена Брайченко.

Лекція відбулася 05 березня 2021 року як частина інтелектуальної програми Косач Talks в межах мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» з нагоди ювілейного року видатної культурної діячки Лариси Косач-Квітки в Українському дому (вул. Хрещатик, 2).
----------------------------

Відео для публікації люб'язно надано креативною digital-агенцією Postmen

----------------------------

25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Косач Talks — дискусійно-інтелектуальна програма, що має засвідчити багатогранність постаті, а також по-новому відкрити життя і творчість Лариси Косач-Квітки. Адже Леся Українка й донині має безпрецедентну вагу для українського та світового літературно-культурного процесу.
Мета програми – актуалізувати для сучасників ті грані біографії та численні різноманітні праці Лесі Українки, які й донині залишаються захопливими та актуальними.

Масштабний Мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен» включає експозицію (куратор — Павло Гудімов), перформанс (режисер — Влад Троїцький), а також змістовні дискусії (літературні куратори Євген Стасіневич та Віра Агєєва). У межах проєкту також відбулася прем’єра опери «LE».

Офіційні партнери мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» — благодійний фонд Zagoriy Foundation, компанії Нова пошта та Епіцентр.

Більше інформації за посиланням: https://150imenlesi.org/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить