Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Провокація Росії, Залізняк і Гонта, взяття Умані – міфи про Коліївщину // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 22 квіт. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Гайдамаки: ким були та за що воювали українські повстанці? 👉 https://youtu.be/FiVaO59pgj4

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Коліївщина – апогей гайдамацького руху. Повстання, що тривало цілих три роки (з 1768 до 1771) й охопило все Правобережжя від Ханської України до Чорнобиля. Яку мету мали Іван Гонта й Максим Залізняк? Чи справді гайдамаки масово знищували євреїв, католиків і греко-католиків? Яка роль у Коліївщині належала Туреччині та Росії? Відповідає почесний краєзнавець України Євген Букет.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить