Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Violet Blossom / Ой зацвіли фіалочки (Official Video)

Музика
Опубліковано: 22 квіт. 2021 р.
Підписатися
Hutsul Planet – The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://airmus.io/muzika_gir

Аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів: «Ой зацвіли фіалочки» – зворушлива прем’єра другої серії колоритного анімаційного відео!

Violet Blossom / «Ой зацвіли фіалочки» - друга серія анімаційної історії про гуцулів та Гуцульщину від нового проекту з Коломиї Hutsul Planet. Тиждень тому «гуцули» презентували дебютний мультфільм під назвою Arkan Fantasy / Фантазія «Аркан», який менше, ніж за тиждень, зібрав у YouTube понад 100 тисяч переглядів і чимало захоплених відгуків.
Аніматори із Hutsul Art Production мають амбітну ціль – намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet (із їхнього першого альбому під назвою The Music Of The Mountains / «Музика Гір») не просто ілюструють музичні композиції, а через унікальну анімацію розповідають загалу про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців.
Якщо мультфільм-фантазія «Аркан» (https://www.youtube.com/watch?v=wloI8vMwfqI) розповів історію маленького гуцула, то «Ой зацвіли фіалочки» - яскраве, зворушливе анімаційне відео про дівчинку-гуцулку, яка, виростаючи, вбирає в себе усю силу та традиції рідного краю: допомагає мамі по господарству, пряде, виготовляє ліжники… А ще, ця серія – про прокидання природи, про весну, особливої краси якій додають фіалки, що саме зараз рясно вкривають Карпати.
*
Hutsul Planet - номер один гуцульський проект у світі, мета якого берегти і транслювати гуцульську культуру на Україну та світ. В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, хоча сам проект позиціонує себе у стилі world music. І все це у сучасних аранжуваннях: якісно, свіжо, творчо, талановито.
Утім, Hutsul Planet – це не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проект. Це історія про колорит, унікальність, якість, професійність та ексклюзивність у всьому. Це команда людей, яких об’єднує окрема філософія, глибину якої вловить тільки той, хто повністю зануриться у звуки Карпат. Уся діяльність Hutsul Planet спрямована на одне - збереження та продовження у сучасному світі традицій гуцулів - унікальної етнічної групи українців.

Засновник та автор ідеї Hutsul Planet – Михайло Балух
Анімація Arkan Fantasy – Hutsul Art Production
Консалтинг – Юрій Нікітін
Лейбл – Air Music: https://music.air.io
Менеджмент і промо – Галина Гузьо і Михайло Балух

Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet - The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://www.youtube.com/watch?v=lMeMisAsPMM&;list=PLk9UCD8dSdcxZUX8dnDJOWj1yzklL647E&t=0s

Hutsul Planet у соцмережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

Booking and management:
hutsul.planet.2021@gmail.com

#HutsulPlanet #ГуцульськаПланета #МузикаГір
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить