Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Гаївка (1922~2022)

Музика
Опубліковано: 20 трав. 2022 р.
Підписатися
Жаліслива гуцульська «Гаївка» від Hutsul Planet ілюструє столітню боротьбу українців. Проект з Коломиї представив сучасний арт на давню народну пісню.

«Гаївка (1922~2022)» - так символічно проект Hutsul Planet назвав свою чергову пісенну прем’єру. Створена сто років тому давня гуцульська гаївка у світлі подій 2022-го року зазвучала по-новому – жорстока війна росії проти України знову оголила теми страждань українців, людського болю і сирітства…
*
«Гаївка (1922~2022)»:
Слова і музика – народні.
Аранжування - Стас Фомін і Михайло Балух.
Запис, зведення, мастеринг - студія Hutsul Planet (м. Коломия).
Ілюстрації - Олена Бойцан.
Монтаж - Аріна Цимбал і Роман Бойцан (Hutsul Art Production).
Промо - Галина Гузьо.
*
«Гаївку», датовану 1922 роком, засновник та керівник масштабного культурологічного проекту з Коломиї Hutsul Planet Михайло Балух віднайшов у старому зошиті з гуцульським фольклором. Аранжування до давньої народної пісні створив разом із Станіславом Фоміним, автором понад сотні саунд-треків до голлівудських кіно-хітів.
«Гаївка» була записана у часі роботи над першим альбомом «Гуцулів» The Music Of The Mountains / Музика Гір, що став унікальним міжнародним проектом, який творили понад 200 музикантів з України, Канади та США. «Гаївка» до збірки не увійшла, кілька років пролежала у шухляді.

- Відколи росія 24 лютого розпочала в Україні повномасштабну війну, мене не полишала думка, що наша гуцульська «Гаївка» - це як плач української землі, - каже засновник Hutsul Planet Михайло Балух. – Ми створили до пісні сучасний візуальний ряд. Ілюстрували моторошними кадрами із сьогодення України. «Гаївка (1922~2022)» символізує столітню боротьбу українців із москалями. Яка, у це свято вірить уся наша команда, скоро увінчається перемогою України.

*

Hutsul Planet – The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://airmus.io/muzika_gir

Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet - The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://www.youtube.com/watch?v=lMeMisAsPMM&;list=PLk9UCD8dSdcxZUX8dnDJOWj1yzklL647E&t=0s

Hutsul Planet у соцмережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

Booking and management:
hutsul.planet.2021@gmail.com

#StopWar #HutsulPlanet #Гаївка #МузикаГір #ВесняніДуми #ТакЗвучатьКарпати #ГуцульськаПланета
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить