Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа Пляцок "Пані Дульська"

Переглядів: 119 968
Опубліковано: 22 верес. 2017 р.
Підписатися
У мене знову новий пляцок!!!))І дуже смачний. Це польський пляцок з оригінальною назвою "Пані Дульська". Це пляцок з яблуками, маком, горіхами, медом. Пухкі ароматні коржі та чудовий шоколадно-заварний крем роблять цей пляцок дуже ніжним та м"якеньким. А яблучна начинка з апельсином вносить свою кислинку, тому він зовсім не нудний. Дуже вдалий рецепт пляцка та гарне поєднання всіх компонентів! У мене він вийшов з першого разу і вже став моїм "фірмовим". Пляцок з яблуками та маком кольоровий, високий і гарний. Такий пляцок підійде на будь-яку гостину, навіть як весільний пляцок! Детальніше рецепт дивіться на моєму сайті: http://home-recipes.com.ua/recipes/open/pljacok-pany-dulska.html
*************
Форма 25*35 см
Маковий корж.
1 скл. муки + 2 ч.л. порошку до печива, 150 г маргарину, 8 яєць, 100 г меду, 150 г цукру, 50 г ізюму, 150 г маку, 1 ст.л. какао, ваніль.
М"який маргарин збити з цукром. По одному додати жовтки, збиваючи. Додати муку, какао, мед, ваніль, мак, ізюм. Перемішати. Збити більки, додати до тіста, обережно вимішати. Вилити у форму, пекти 40-50 хв при температурі 180-200 град. Вийняти з форми, остудити, розрізати вжздовж на дві частини
Горіховий корж
1 скл.горіхів, 5 яєць, 3 ст.л. панірувальних сухарів, 3 ст.л. борошна, 2/3 склянки цукру, 1 ч.л. порошку для випічки
Жовтки збити з цукром. Окремо збити білки в стійку піну. В окремій ємності змішати горіхи, сухарі, борошно та порошок до печива. Додати цю суміш до збитих жовтків. Перемішати та додати білки. Ще раз обережно все перемішати. Викласти у форму, застелену пергаментом. Випікати при темп. 180 град 40 хв.
Шоколадиний пудинговий крем.
1 шоколадний пудинг, 450 мл молока, 200 г масла, 150 г цукру.
Приготувати пудинг, як вакзано на упаковці, додавши 150 г цукру. Остудити. Збивати, по ложці додаючи м"яке масло, доки не утвориться густа пишна маса.
Яблучна маса:
8-9 яблук, шкірка з 1 апельсину, 3 ст.л. цукру, апельсинове желе
Яблука обібрати, потерти на грубій терці. Додати цукор татушити на слабкому вогні, прикривши кришкою, приблизно 30 хв. Вкінці додати цедру апельсина та сухе апельсинове желе, перемішати і тушити все разом ще 2-3 хв.
Збираємо пляцок.
Горіховий корж змащуємо теплою яблучною начинкою. На яблучну начинку викладаємо 1 маковий корж. Другий маковий корж змащуємо 2/3 крему та викладаємо на нього горіховий корж разом з яблучною начинкою і іншим маковим коржем. Зверху змащуємо пляцок рештою крему, посипаємо подрібненими горіхами. Залишаємо застигнути у холодильнику, мін на 2 год.
*****
Форма 25 * 35 см
Маковый корж.
1 ст. муки + 2 ч.л. разрыхлителя, 150 г маргарина, 8 яиц, 100 г меда, 150 г сахара, 50 г изюма, 150 г мака, 1 ст.л. какао, ваниль.
Мягкий маргарин взбить с сахаром. По одному добавить желтки, взбивая. Добавить муку, какао, мед, ваниль, мак, изюм. Перемешать. Взбить белки, добавить в тесто, осторожно перемешать. Вылить в форму, печь 40-50 мин при температуре 180-200 град. Вынуть из формы, остудить, разрезать вдоль на две части
ореховый корж
1 скл.орехов, 5 яиц, 3 ст.л. панировочных сухарей, 3 ст.л. муки, 2/3 стакана сахара, 1 ч.л. порошка для выпечки
Желтки взбить с сахаром. Отдельно взбить белки в пену. В отдельной емкости смешать орехи, сухари, муку и разрыхлитель. Добавить эту смесь к взбитым желткам. Перемешать и добавить белки. Еще раз осторожно все перемешать. Выложить в форму, застеленную пергаментом. Выпекать при темп. 180 град 40 мин.
Шоколадный Пудинговый крем.
1 шоколадный пудинг, 450 мл молока, 200 г масла, 150 г сахара.
Приготовить пудинг, какукзано на упаковке, добавив 150 г сахара. Остудить. Взбивать, по ложке добавляя м ягкое масло, пока не образуется густая пышная масса.
Яблочная масса:
8-9 яблок, цедра с 1 апельсина, 3 ст.л. сахара, апельсиновое желе
Яблоки обобрать, натереть на крупной терке. Добавить сахар тушить на слабом огне, прикрыв крышкой, примерно 30 мин. В конце добавить цедру апельсина и сухое апельсиновое желе, перемешать и тушить все вместе еще 2-3 мин.
Собираем торт.
Ореховый корж смазываем теплой яблочной начинкой. На яблочную начинку выкладываем 1 маковый корж. Второй маковый корж смазываем 2/3 крема и выкладываем на него ореховый корж вместе с яблочной начинкой и другим маковым коржом. Сверху смазываем корж оставшимся кремом, посыпаем измельченными орехами. Оставляем застыть в холодильнике, минимально на 2 часа.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить