Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дискова косарка Vari DS-521B Agatha в роботі.

Опубліковано: 27 черв. 2020 р.
Підписатися
http://zaria.ua/diskova-kosarka-vari-ds521b-agatha/p-4424.html?language=ua
Сільськогосподарська техніка Vari
VARI - компанія середнього розміру, на заводі в Лібице-над-Цідліной де працює 80 осіб. VARI була заснована в 1969 році. У порівнянні з іншими чеськими підприємствами, що працюють в області дрібної садової техніки, компанія може похвалитися найдовшою виробничої історією. Підприємство на 100% належить Чехії.
На сьогоднішній день марка VARI - це не просто невеликий трактор або газонокосарка. Навпаки, цей бренд характеризується кількома складними лініями продуктів, які затребувані не тільки в Чеській Республіці, а й в інших країнах. Також фірма пропонує різні комерційні товари під брендом VARI.
Компанія виробляє функціональне і складне обладнання, яке в своєму ціновому і експлуатаційному класі завжди мають ряд виняткових характеристик в порівнянні з аналогічними машинами інших виробників.
Підприємство прагне створювати цінні продукти, які служать добре і довгі роки, зберігаючи при цьому привабливу ринкову ціну. Марка VARI була популярна у попередніх поколінь, і більше 70% машин, виготовлених за останні 45 років, обслуговують своїх клієнтів.
Vari має мережу з більш ніж 120 торгових представників по всій Чеській Республіці, включаючи сервіс і консалтинг.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить