Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

alyona alyona - Work & Travel (Епізод 7. Щоденник створення альбому)

Музика
Опубліковано: 11 серп. 2020 р.
Підписатися
ЗАКЛЮЧНИЙ ЕПІЗОД З БАЛІ

Балі — це про контраст. Про контраст у повсякденному житті, про контраст у природі. Тут я бачила такі заходи сонця і світанки, які не бачила ще ніде в житті. Я вперше відчула на собі перепади погоди, коли не знаєш коли піде дощ, а коли припече сонце. Я вперше доторкнулася до іншої релігії, спостерігала за їх звичаями та традиціями. Це надзвичайний досвід.

На Балі люди інші, дуже відкриті та щирі, вони повністю прийняли себе, люблять себе та діляться з іншими цим відчуттям, раджу кожному взяти на замітку!

У цьому епізоді ми покажемо пару треків з майбутнього альбому, він точно відрізняється від інших і має свій, особливий характер. Гадаю ви вже зачекалися нового альбому і він не за горами))

Якщо ви теж пройнялися атмосферою Балі та надихнулись подорожами, раджу звернути увагу на сайт aviasales, там ви зможете знайти дешеві квитки у будь-яку точку світу - https://www.aviasales.ua.

Дякуємо, що дивилися усі епізоди з Балі, що розділили з нами всі ці емоції та трошки занурилися у нашу атмосферу. Чекайте невдовзі альбом, всіх люблю і обіймаю♥

Дякую Sprite, що допоміг організувати цю поїздку для написання мега крутого альбому.

Filmed by: Anton Shtuka
Produced by: Vanek Klimenko, Tanya Papuga
Camera: Ivan Fomichenko, Anton Shtuka
Color: Kostiantyn Lishchyna
Motion design: Dmitry Eret
Sound: the.tukalo

…………………………………………..

Bali is about the contrast. About the contrast in every day life, about the contrast in weather. Here I saw such sunsets and sunrises I've never seen anywhere in my life. For the first time I felt these changes of the weather, when you don't know when it's going to rain, and when the heat starts. For the first time I touched other religion, watched their customs and traditions. It's incredible experience.

People on Bali are different, so open-hearted and frank, they accepted themselves, they love themselves and share this feeling with others, I advise everyone to make a note of it!

In this episode we'll show the sounding of the future album, it's for sure different from others and it has its own special character with the slight of Bali contrast. I hope you'll like it!

Thanks for watching all the episodes from Bali, for sharing all these emotions with us and dipping into our atmosphere. Wait for an album soon, I love and hug all of you♥

Filmed by: Anton Shtuka
Produced by: Vanek Klimenko, Tanya Papuga
Camera: Ivan Fomichenko, Anton Shtuka
Color: Kostiantyn Lishchyna
Motion design: Dmitry Eret
Sound: the.tukalo
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить