Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Співпраця фахівців та батьків дитини із особливими освітніми потребами

Опубліковано: 26 груд. 2019 р.
Підписатися
Вебінар з підвищення кваліфікації педагогів
Поставити питання спікеру, або замовити сертифікат про участь можна на сторінці вебінару
https://vseosvita.ua/webinar/spivpraca-fahivciv-ta-batkiv-ditini-iz-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-osnovni-zasadi-efektivnoi-roboti-128.html

Чайка Маргарита Сергіївна

►Співзасновниця, керівниця, методистка та експертка консалтингової агенції для освітян «Центр компетенцій» (м.Київ);

►дипломована фахівчиня в сфері спеціальної психології та логопедії;

►авторка тренінгів з інклюзивного навчання, організації та побудови командної роботи в сфері освіти, проведення психодіагностичної роботи пізнавальної діяльності дошкільників та молодших школярів;

►авторка логопедичних тренінгів та майстер-класів; співавторка та методистка програми з розвитку та адаптації дітей із синдромом Дауна.

Має дві вищі освіти за напрямами «Корекційна освіта» та «Спеціальна психологія».

Загальний досвід роботи у педагогічній сфері з 2012 року; досвід роботи із дорослою аудиторією з 2014 року; загальний досвід роботи на керівних посадах з 2015 року.

Анотація
Ефективність роботи команди психолого-педагогічного супроводу та успішність розвитку дитини із особливими освітніми потребами безпосередньо залежіть від порозуміння між членами команди та зосередження на загальній меті. Батьки дитини із особливими освітніми потребами є постійними учасниками команди супроводу та мають право обирати форму навчання й навчальний заклад для своєї дитини, виражати свою думку щодо подальшого розвитку та напрямів корекційно-розвивальної роботи. Отже, мають істотний вплив на процес роботи із дитиною із особливими освітніми потребами та на кінцевий результат цієї праці. На практиці спеціалістам і батькам буває вкрай важко дійти згоди та працювати у тандемі. Від чого залежить ефективна робота та співпраця? Як домовлятися членам команди психолого-педагогічного супроводу? Яка роль батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу? Відповіді на ці та інші питання, які стосуються співпраці із батьками дитини із особливими освітніми потребами будемо відкривати впродовж вебінара.

Мета вебінара
Формування чіткого розуміння ролі фахівців та ролі батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу дитини із особливими освітніми потребами.

Завдання вебінара
Формування розуміння ролі батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу дитини із особливими освітніми потребами.

Формування розуміння фахівцями команди супроводу важливості співпраці із батьками дитини із особливими освітніми потребами.

Визначення зони відповідальності батьків дитини із особливими освітніми потребами як членів команди супроводу.

Побудова алгоритму роботи фахівців команди супроводу із батьками дитини із особливими освітніми потребами.

Визначення завдань роботи фахівців команди супроводу щодо допомоги батькам дитини із особливими освітніми потребами.

Очікувані результати
Розуміння важливості та ефективності злагодженої командної роботи щодо супроводу дитини із особливими освітніми потребами.

Розуміння ролі, обов’язків та відповідальності фахівців команди супроводу та батьків дитини із особливими освітніми потребами.

Висвітлення алгоритму ефективної роботи із батьками дитини із особливими освітніми потребами для отримання якісних результатів у розвитку дитини.

Цільова аудиторія
Фахівці команди супроводу дитини із особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти із інклюзивною формою навчання (директори та методисти закладів загальної середньої освіти, вчителі, вихователі, психологи, корекційні педагоги та логопеди).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить