Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги ОЛЕКСАНДР РЕМІННИЙ & РОМАН ГАПАЧИЛО | БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН

Переглядів: 430
Опубліковано: 31 груд. 2019 р.
Підписатися
Якби в маминої подруги був син-стартапер, то це однозначно був би Саша Ремінний. Він один з найперших у львівській стартап-тусовці побудував успішний продукт StepShot, продав його, і завів у Львів величезного гравця, UiPath.
Тепер у Сашка є супер-успішна історія, а у Львові відкрилася компанія, що займається продуктовою розробкою. Всі щасливі.

«Будь нам здоровий, Діма!»

Що це? Це 12-годинний онлайн-стрім за участі відомих, видатних, просто кльових представників українського ІТ, головна мета якого — зібрати кошти на лікування Дмитра Зайця.
Дмитро — наш з вами колега. Зараз у нього складна ситуація — лікування від раку було не вдалим, тому стався рецидив. Лікарі кажуть, що потрібна трансплантація кісткового мозку. Це небезпечна і важка процедура.
Попередній курс лікування витягнув з родини всі заощадження, тож Діма почав збирати кошти самостійно. Наразі вдалося зібрати біля 80 000 доларів, але потрібно ще як мінімум $30 000.

Якщо ви маєте бажання допомогти Дімі вже зараз, то це можна зробити, переказавши довільну суму на такі картки:
ПриватБанк: 4149 4390 1629 4468
МоноБанк: 4441 1144 4271 5353
Процюк Олена Борисівна (жена)

Або через його сторінку на gofundme:
— gofundme.com/f/help-dmytro-to-fight-cancer
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить