Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Новинки жовтня: «Джокер», «Захар Беркут», «Ель Каміно», «Двійник», «Джексі», «Вчора» та ще кілька 🎬

Про кіно
Опубліковано: 23 жовт. 2019 р.
Підписатися
Купуєте онлайн? Повертайте 1-5% вартості! 🙃
Для повернення коштів з відомих магазинів (AliExpress, Rozetka, ...) просто реєструйтесь на сайті LetyShops, переходьте у потрібний магазин - і купуйте як зазвичай!
Реєстрація: https://letyshops.com/ua-uk/soc/sh-1?r=7485855
Для уточнення деталей пишіть запитання в коментарі! Дякую!

Ми уже переглянули найпопулярніші новинки кіно, і поспішаємо поділитися враженнями!
0:15 - «Джокер» / «Joker» - найкраща оскароносна драма, де Гоакін Фенікс чудово зіграв Артура Флека, невдаху котрий хотів бути смішним...
1:43 - «Захар Беркут» достойна екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка, щоправда переважно з американськими акторами.
2:53 - «Ель Каміно» / «El Camino» - продовження одного з найкращих американських телесеріалів «Пуститися Берега», історія про втечу Джессі Пінкмана.
3:45 «Вчора» / «Yesterday» - британська романтична комедія про неймовірний гурт The Beatles за участі Еда Ширана.
4:44 «Джексі» / «Jexi» - типова американська комедія про життя в смартфоні та вихід штучного інтелекту з-під контролю.
5:14 «В тіні місяця» / «In The Shadow of the Moon» - детективна фантастика у стилі 80х про подорожі у часі за участі зірок Декстера та Нарко!
5:44 «Тачка на мільйон» / «Driven» - біографічна шпигунська комедія на реальних подіях про Джона Делоріана та створення легендарної «машини часу» DMC-12 з фільму «Назад у майбутнє»!
6:26 «Двійник» / «Gemini Man» - фантастичний бойовик за участі Вілла Сміта, знятий за допомогою передових технологій кінематографу!
7:41 «У високій траві» / «In the tall Grass» - атмосферний жахастик від Стівена Кінга та його сина, щоправда з мініатюрним сюжетом 🙃

Підписуйтесь на наш Фейсбук та Інстаграм!
https://www.facebook.com/horosheKino
https://www.instagram.com/horoshe_kino/

#ХорошеКіно #Джокер #ЗахарБеркут #Joker #огляд #netflix #українською #рецензія #трейлер #кіно #фільм #подивитись #враження #рекомендаціЇ #фільми #український #юутб #imdb #ЕльКаміно #ElCamino #Вчора #Yesterday #Джексі #Jexi # #InTheShadowOfTheMoon #вТініМісяця #driven #тачкаНаМільйон #Двійник #GeminiMan #ITheTallGrass #УВисокійТраві
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить