Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно 11 дітей з Моршина | Офіційний трейлер | HD

Переглядів: 930 636
Опубліковано: 13 листоп. 2018 р.
Підписатися
У кіно з 3 січня 2019 року

Коли в твоєму житті випадає шанс - роби і не гальмуй! Історія фільму “11 дітей з Моршина” розгортається довкола легенди, за якою місто Моршин було створено на місці падіння метеорита, багатого на цінний метал осмій. Аферистка моршинського розливу Сніжана вирішує розбагатіти, щоб вирватися з маленького містечка і почати жити на широку ногу. Але на її шляху стають місцеві діти. Згуртувавшись, вони розпочинають боротьбу зі злом. Чим закінчаться моршинські пригоди і чи вдасться Сніжані здійснити задумане, дивіться у кіно 3 січня.

Жанр: пригодницька комедія
Продюсер: Сергій Лавренюк
Режисер: Аркадій Непиталюк
Оператор: Дмитро Юріков
Актори: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів.

Сторінка у FB: facebook.com/Morshyns11/
Сторінка в Insta: @Morshyns11
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить