Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

НОВА ГОТИКА: Годнота чи знущання над класикою? || Gothic Remake Teaser українською

Опубліковано: 18 груд. 2019 р.
Підписатися
НОВА ГОТИКА: Годнота чи знущання над класикою? || Gothic Remake Teaser українською

THQ Nordic роздумує над ремейком першої Готики і випустила демоверсію - Gothic Playable Teaser Remake.
Готика - культова комп'ютерна гра з шикарним нелінійним сюжетом, перша частина серії ігор Gothic випущена на початку 2001 року. По суті, це моя перша в житті RPG.

Сюжет гри розгортається у вигаданому королівстві Міртани, в якому править король Робар II. Після ряду військових перемог королівські війська зіткнулися з орками і почали терпіти одну поразку за іншою. Єдиним засобом стримати більш сильного і численного супротивника стала зброя і обладунки з магічною руди, яку добували в шахтах Хорініса в Долині Родовищ (Рудників). Щоб збільшити видобуток руди в цьому місці, Робар II наказав засилати туди злочинців на каторжну працю.

Щоб виключити можливість втечі, король наказав звести над шахтами магічний бар'єр, який пропускає живих істот тільки всередину і нищили їх при спробі виходу назад. Для цього були зібрані кращі маги королівства, на чолі з одним з наймогутніших чарівників, Ксардасом. Однак щось пішло не так, і Бар'єр розрісся до небачених розмірів, поглинувши всю Долину рудників і ряд форпостів орків. Маги - творці Бар'єру теж виявилися в полоні свого винаходу.

В'язні підняли бунт і заволоділи цією землею. На чолі місцевого самоврядування став колишній кримінальний авторитет Гомез разом з групою беззаперечно відданих йому людей. Однак королівству була потрібна магічна руда, а ув'язнені потребували їжі, інструменти, жінок і зброю, тому король уклав договір з Гомезом - в обмін цих речей на руду. В один день протагоніста прирікають на довічне заслання за Бар'єр, однак перед цим Верховний маг Вогню Пірокар просить його доставити лист своїм колегам, які залишилися за Бар'єром. Головний герой погоджується. Солдати виштовхують його за Бар'єр, де практично відразу ж його б'ють стражники Гомеза, а від подальших побоїв і можливої ​​смерті його рятує Дієго, глава нижніх чинів охорони Старого Табору. З цього моменту починається сама гра і гравець вперше отримує управління Головним Героєм.

В новій частині вступ повністю переробили і тепер це пригода на 2 години з додатковими квестами. Додали нових монстрів.

 😱 Пропускаєш стріми? Підписуйся 😱
http://pad0n.com/tg — телеграм
http://pad0n.com/dc — діскорд
•   http://pad0n.com/fb — фейсбук
http://pad0n.com/tw — твіттер
http://pad0n.com/ig — інстаграм з анонсами

🇺🇦 Шукайте україномовний Ютуб тут:
https://manifest.in.ua

Гра Gothic Playable Teaser не має української локалізації! Gothic Playable Teaser українською стрім, летс плей, проходження. Перші враження від падон.

Для просування на ютубі дуже важлива кількість лайків та коментарів під відео, тому, якщо ви дочитали до цього місця, то не лінуйтесь виконати ці прості дії :) Дякую всім.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить