Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Доріжка Зеленського, свобода слова, Мендель, Сивохо, унітази, інвалідність | #АМБ 2.12

Опубліковано: 5 груд. 2019 р.
Підписатися
Сидя? Стоя? Лёжа?
Володимир Зеленський перебирає всі варіанти, готуючись до нормандських перемовин, а тим часом кремлівські меседжі дедалі однозначніші і все так же настирно звучать на російському, окупаційному на Донбасі та українському телебаченні. Сивосі тим часом важко, але не на засіданнях РНБО, а в кріслі Ліги Сміху. А так все традиційно, журналістів атакують, слуги народу за свободу слова, а Мендель верзе дурниці.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Антиподи, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить