Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Огляд наборів головок з тріскачками | Набори інструменту (В дім, майстерню та авто)| Dnipro-m поряд!

Переглядів: 11 444
Опубліковано: 22 лют. 2020 р.
https://u.to/Hr4rFw - 50 бонусних гривень на першу покупку в мережі Dnipro-M
https://u.to/ncSMFw - Фірмові магазини у твоєму місті
https://u.to/IcSMFw - Новинки асотрименту ручного та електроінструменту
https://u.to/ZsSMFw - Цікаві пропозиції та знижки на офіційному сайті Dnipro-M
https://u.to/gdqMFw - Обери свій набір інструменту на сайті
________________________________________________________________________
Одного невеликого набору ключів недостатньо для вирішення побутових і, тим паче, більш серйозних завдань. Тому в цьому відео ми поговоримо про набори інструментів і деякі окремі одиниці. Наприклад, про такий ручний інструмент, як тріскачка, яку Ви можете додати в будь-який Ваш набір інструменту. Деякі інструменти - новинки, а деякі вже давно у продажу і дуже добре себе зарекомендували.
Почнемо ми з розпакування набору інструментів для автомобіля - професійних інструментів для СТО і для власного гаража, в якому часто проходить ремонт машин. У цьому наборі - різні типи головок: торцеві головки, звичайні головки, поворотний механізм, подовжувачі для трещіток, класичний вороток. На головки даного набору інструментів для авто ми даємо довічну гарантію!
Наступний набір з нашого огляду створений для легких ремонтів і не підійде для серйозної роботи в СТО, але стане прекрасним подарунком чоловіку, який любить возитися з машиною. Якщо Ви шукаєте оптимальний варіант інструменту для гаража - цей набір стане Вашою правою рукою на довгі роки. Тут Ви знайдете дві тріскачки, подовжувачі, основні розміри торцевих головок, біти, шестигранники, насадки під свічки.
Ще один набір - універсальний. Він включає в себе велику кількість ручного інструменту для ремонту і є відмінним варіантом набору інструментів для дому та автомобіля. Якщо у Вас або у Вашої дитини є велосипед, Ви напевно зустрічалися з проблемою роботи зірочки або з питанням "як зняти касету на велосипеді в домашніх умовах?". З цим набором інструментів в валізі (кейсі) проблем з вирішенням подібних завдань не виникне. Він також підійде для збірки електрощита.
Зберігання інструментів будь-якого з наборів також не буде для Вас проблемою завдяки надійним і компактним кейсам.
Якщо Ви задумалися над тим, щоб купити набір інструментів - перш за все ознайомтеся з оглядами і подивіться анбоксінг набору, який Вас вже зацікавив.

________________________________________________________________________
https://youtu.be/z9iL8cbP2ok - Новий Корч (Скоро нова серія, підписуйся!)
https://youtu.be/zTcJJX1cT0Q - Відповіді на питання користувачів (Так, ми читаєм коменти)
________________________________________________________________________
https://www.facebook.com/dniprom/ - Фейсбук Dnipro-M
https://www.instagram.com/dniprom/ - Instagram Dnipro-M
https://t.me/dniprom - Telegram - канал Dnipro-M
https://u.to/fHNZFw - Viber Dnipro-M

Наш сайт - https://goo.gl/eEuSTx
#електроінструмент #dnipro_m
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить