Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Поїздка в Познань. Коротка історія ТРЦ "Старий Бровар" та прогулянка до закладу | Протизавр

Подорожі
Опубліковано: 14 лют. 2020 р.
Підписатися
01:27 - Де розташований ТРЦ «Старий Бровар»?
02:35 - Коротка історія та перебудова «Старого Бровара»
06:56 - Прогулянка до ТРЦ «#Старий_Бровар»
09:56 - Насамкінець...

Вирішив розбавити відео про МНП та мобільних операторів України побрехеньками про одну із сучасних визначних пам’яток Познані. Це «Старий Бровар» – колишня пивоварня, яка сьогодні слугує торгово-розважальним центром і розміщена у самому центрі столиці Великопольщі. ТРЦ був збудований на місці колишньої пивоварні – однієї із найстаріших у північній Польщі.

Броварня Хюгерів виникла на початку 40-х років ХІХ століття, коли землі Великопольщі входили до складу Німецької імперії. Її засновником був Амвросій Хюгер – німець, що походив із землі Вюртемберг, що на півдні Німеччини. Цей регіон славиться пивоварінням. Тому не дивно, що гер Хюгер вирішив розвивати такий бізнес у #Познань.

Розпочав справу пан Хугер, а пізніше її підхопили його сини. До початку Першої світової війни власники збільшили територію підприємства в декілька разів, механізували його та налагодили виробництво 3 сортів пива. Сам напій славився не лише у Великопольщі, а й в інших землях імперії.

Проте, спочатку Перша світова війна, а пізніше міжвоєнні роки – призупинили ґвалтовний розвиток броварні. А в ході Другої світової війни підприємство було сильно пошкоджене. Звісно, влада Польської народної республіки відбувала пивоварню і вона ще яко-тако (як кажуть поляки) функціонувала до 1980 року. Потім ще 2 десятиліття тут робити газовані води. І врешті, в середині 90-х, в ході проведення болісних реформ в Польщі, пgідприємство остаточно зупинилося…

Однак міська влада Познані вирішила дати броварні друге життя. В рамках проєкту ревіталізації був знайдений інвестор для будівництва торгово-розважального комплексу. Однак мова не йшла про зруйнування все під нуль, як робиться у нас, а використати частину колишніх будівель та поєднати фабричний стиль із цегли та металу і сучасних рішень із скла, металу та бетону.

Тому «Старий Бровар» – це така собі суміш старого і нового. Саме через це, а також круті дизайнерські рішення, ТРЦ отримав багато нагород. Серед них можна виділити Міжнародну винагороду 2005 року як кращий торговий центр у світі в категорії середніх комерційних будівель.

Ознайомитися із усіма винагородами ТРЦ «Старий Бровар» можна на сторінці у Вікіпедії: http://bit.ly/31QCQBz

У відео я коротко розповів про історію, перебудову ТРЦ і показав відео із прогулянки до закладу.

_________________
Монтуючи відео, не міг не використати популярні політичні меми. Жоден герой не постраждав. 😉
_________________

Оскільки в мене немає дрону і не на знімали так багацько якісного матеріалу, тому цим разом використав відео інших авторів: https://www.youtube.com/watch?v=-bA82rHl_i4 та https://www.youtube.com/watch?v=StUAXSpsBmI.Також були використані відео із каналу ICTV (youtube.com/user/ICTVchannel) та Еспресо (youtube.com/user/espresotv) та безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить