Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

лохина. огляд саджанців весна 2020

Переглядів: 5 890
Опубліковано: 15 лют. 2020 р.
Підписатися
#ecovolyn
мій мейл mariczka@ukr.net
мій тел 0968469950 марійка. дзвонити бажано від 18:00 до 21:00 кожного дня, крім неділі. дякую за розуміння.
ціна двохрічок - 75 грн, однорічок - 60 грн. Як бонус для наших клієнтів - надаємо безкоштовні консультації, щодо посадки і догляду. :)
БЛУ КРОП
Сорт БЛЮКРОП виведений в 1952 році. І на сьогодні залишається одним з найбільш відомих і улюблених сортів — основний сорт в нашому кліматі. Вважається еталоном для інших сортів. Кущі висотою до 160-200 см. Ягоди великі — 65 штук на 0,25 літра, дуже високої якості, придатні для ручного і механічного збору (особливо другий збір). Плоди дуже смачні, придатні як для вживання в свіжому вигляді, так і для зберігання. Ягоди дозрівають у першій декаді серпня, врожайність 4-9 кг з куща. Кущі ростуть буйно, годяться також і для більш сухих ділянок.
Оптимальний період посадки – осінь – весна.
Особливості: сорт стійкий до хвороб, стійкий до посухи та морозів, весняних заморозків. Сорт потребує обрізку.
БЛУ ГОЛД
Сорт виведений в 1989 році в США. Кущі низькі — до 120 см, з великою кількістю пагонів (вимагають проріджування!). Плоди середнього розміру (70 ягід на 0,25 літра), дуже гладкі, рано отримують забарвлення, однак солодкий смак проявляється пізніше, і перед збиранням урожаю ягоди можуть обсипатися. Збір ягід ручний.
Плоди виключно добре зберігаються в охолоджуваних сховищах і холодильниках з контрольованою атмосферою. Дозрівають в першій половині серпня. Морозостійкість до мінус 28-34 ° С. Сорт цінується через пізній строк дозрівання ягід, високу врожайність і гарний смак. Сорт легко вирощується; рекомендується для менш досвідчених плантаторів.
ДЮК
Сорт виведений в США в 1986 році.
Кущі досягають висоти 130-180 см. Кущі вимагають обрізки для підтримки високої якості ягід і регулярного плодоношення. Плоди великі (бувають екземпляри до 2-3 см в діаметрі), зібрані в грона, дуже смачні.
Плоди використовуються для вживання в свіжому вигляді або промислової переробки. Шкірочка плодів гладка, міцна, характерно «хрустка» при вживанні. Плоди добре переносять транспортування і зберігання в замороженому вигляді. Сорт ранній, ягоди достигають з початку липня. Морозостійкість до мінус 24-28 ° C. Враховуючи регулярне і рясне плодоношення, сорт заслуговує широкого розповсюдження. В останні роки його порівнюють з сортом Bluecrop!
РЕККА
Ранній сорт. Кущ прямий, досить швидко росте, досягає в висоту 1,7-2м. Для нормування врожаю необхідно обрізати. З куща можна зібрати 8-10кг. Ягода середнього та великого розміру (17-19мм.), міцна, трохи темна з гарним смаком та ароматом. Після достигання не опадає та гарно зберігається, якщо ягід на кущі забагато, вони стають водянисті і не смачні. Морозостійкість висока, також стійкий до хвороб.

СПАРТАН
Культивується з 1978 року. Кущі великі, висотою 1,5-2,1 м, пагони міцні. Сорт цвіте пізно (завдяки чому зменшується небезпека пошкодження квіток пізніми заморозками), але ягоди достигають рано — після 20 липня. Ягоди великі, дуже смачні, світло-синього кольору, найбільші під час перших двох зборів врожаю. Ягоди придатні для механізованого збирання.
Урожайність сорту середня — до 6 кг ягід з куща. Сорт чутливий до рН.
Морозостійкість до мінус 29 ° С .
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить