Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Модернізація танку Т-72

Опубліковано: 7 лют. 2020 р.
Сьогодні в індійському Лакхнау в рамках виставки DefExpo-2020 презентували нову програму модернізації танків Т-72, які досі стоять на озброєнні в багатьох країнах світу. Модернізований танк стане більш мобільним завдяки заміні двигуна на шестициліндровий 6TD-2 потужністю 1200 к.с., збільшиться вогняна потужність, посилиться захист, покращиться електроніка, системи навігації та ергономіки. Ці новації перевірені експлуатацією в умовах спекотного клімату та гірської місцевості.

Під час виставки у генерального директора Концерну Айвараса Абромавичуса заплановані переговори з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил Індії, найбільшими державними та приватними оборонними корпораціями, яких може зацікавити як програма модернізації танку, так і інші унікальні рішення для осучаснення радянської військової техніки, що стоїть на озброєнні в Індії.

Українська делегація ДК "Укроборонпром" на DefExpo-2020 представлена також підприємствами ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", ДП "Антонов", ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД", ДП "Красилівський агрегатний завод", ДП "НВКГ "Зоря-Машпроект", ДП "Ізюмський приладобудівний завод", ДП "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП", ДАХК "Артем".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить